БЮТ: Черновецький збирається лікувати іноземців за рахунок киян

"Бютівці" хочуть знати, звідки у Києві дороге медичне обладнання і чому ним збираються лікувати не киян, а іноземців.

Фракція БЮТ в Київраді заявляє, що ідея Київської міської державної адміністрації про створення муніципального закладу для лікування іноземців може бути загрозою для киян втратити якісну медицину. Про це йдеться у повідомленні фракції БЮТ в Київраді.

За даними фракції, відповідний проект рішення про створення комунального підприємства "Київське муніципальне медичне агентство", яке буде надавати медичні послуги іноземцям та особам без громадянства, планується винести на найближчу сесію Київради 18 червня.

Як заявляють у фракції БЮТ, документ передбачає, що дороге медичне обладнання та досвідчені фахівці столиці, в першу чергу, галузей стоматології, кардіології та онкології будуть надавати платні медичні послуги іноземцям, бо "потенціал лікувальних закладів Києва використовується не повністю", оскільки відповідно до Конституції медичні послуги громадянам України надаються безкоштовно, натомість дороге обладнання потребує придбання дорогих витратних матеріалів.

"Тобто КМДА визнає, що у київських лікарнях є якісне та дороге медичне обладнання, натомість служити воно чомусь має не здоров`ю киян, бо на його утримання немає грошей у столичному бюджеті. Віддаючи це обладнання на обслуговування іноземців, Черновецький нібито хоче заробити грошей для киян. Проте це замкнене коло”, - прокоментував ситуацію депутат від БЮТ у Київраді, член Комісії з питань власності Денис Москаль.

Він вважає, що цей спосіб наповнити міський бюджет “категорично суперечить інтересам киян”.

Депутат повідомив, що підготував депутатський запит, у якому просить чиновників КМДА пояснити, про які саме лікувальні заклади та дороге обладнання йдеться у проекті рішення.

"Якщо це обладнання знаходиться у комунальній власності, то лікувати за його допомогою іноземців і лише за гроші - це просто знущання над киянами", - заявив Москаль.

Він закликав депутатів усіх фракцій Київради не підтримувати цей проект рішення як такий, що не відповідає інтересам киян.

Нагадаємо, вчора, 15 червня, прес-служба БЮТ звинуватила столичного мера у намірі знищити Олександрівську (Жовтневу) лікарню. Обурення депутатів викликав наказ головного управління охорони здоров'я та медичного забезпечення про створення єдиного приймально-діагностичного відділення, замість десяти, які діють зараз.

Читайте також:

Черновецького звинуватили у намірі знищити Жовтневу лікарню

Черновецький зробить із мерії картинну галерею для туристів

Ющенко не збирається звільняти Черновецького

Кияни вимагають, щоб Черновецький припинив труїти собак

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: