БЮТ: Черновецький збирається віддати Ботанічний сад під забудову

Столична фракція БЮТ заявила, що промерська більшість КМДА хоче віддати землі Національного ботанічного саду для будівництва офісно-торговельно-розважального комплексу.

На сесії Київради промерська більшість має намір віддати під забудову землі Національного ботанічного саду, що на Печерську.

Про це повідомили в прес-службі столичної фракції БЮТ.

Проект рішення, який передбачає передачу під забудову ТОВ "Янтра" для будівництва, експлуатації та обслуговування офісно-торговельно-розважального комплексу з підземним та наземним паркінгом 0,84 га за адресою вул. Мічуріна, 56, винесений на пленарне засідання Київради 25 лютого 2010 р.

Частина цієї території орієнтовною площею 0,13 га знаходиться у користуванні Національного ботанічного саду ім..М.Гришка НАН України та відноситься до об’єктів природно-заповідного фонду.

"Молода команда Черновецького не полишає спроб забудувати територію Національного ботанічного саду. Проте якщо раніше це були спроби роздати частину його землі громадянам, то тепер – з обранням "свого" президента – цинізм київського мера перевищує усі межі. Будівництво торговельно-розважального центру заплановане в історичному ареалі, у межах об’єкту природно-заповідного фонду, у зоні охорони пам’яток. Воно однозначно спричинить зсуви та руйнування території Ботанічного саду, а також прилеглих будинків!" - прокоментував депутат фракції БЮТ у Київраді Сергій Мельник.

Мельник нагадав, що згідно з постановою Верховної ради від 13 січня 2009 р. категорично забороняється виділення земельних ділянок на відстані менше 200 метрів від меж земельної ділянки Національного ботанічного саду ім. Гришка НАН України.

"Проте, незважаючи на рішення Верховної ради, команда Черновецького вперто продовжує дерибан заповідних територій", - сказав Мельник.

Депутат також зазначив, що питання будівництва цього офісно-торговельно-розважального комплексу не відповідає затвердженій містобудівній документації, зокрема, забудовники не мають згоди Ботанічного саду на виділення даної земельної ділянки.

Читайте також:

Черновецького звинуватили в торгівлі автобусними зупинками

Черновецький роздав півгектара землі під Батьківщиною-матір'ю

Черновецький продасть 7 земельних ділянок на аукціоні

Черновецький за день роздасть понад 100 земельних ділянок

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: