БЮТ: дача Януковича в чотири рази більша за Ватикан

БЮТ наполягає, що лідер ПР "привласнив шмат Київської області - трохи менший за Монако, але в чотири рази більший за Ватикан".

БЮТ стверджує, що депутат від Партії регіонів Ганна Герман "пресує" телеканали з метою заблокувати будь-яку інформацію про "крадіжку лідером ПР Віктором Януковичем території в 140 гектарів у Межигір’ї".

"Ганна Герман та інші впливові регіонали обробили вже всіх власників телеканалів, продюсерів та редакторів", - заявляє прес-служба БЮТ.

Прес-служба БЮТ заявляє, що табу на цю тему Герман вимагає не лише у випусках новин, але і навіть в політичних ток-шоу: "Ведучих "ласкаво просять" не ставити питання про Межигір’я самим, а в разі, якщо воно поставатиме з ініціативи інших – перемикати увагу аудиторії на якісь інші, приємніші для Віктора Федоровича теми".

Такий тиск пояснюється тим, що розмови про Межигір’я надто негативно впливають на психологічний стан Януковича, заявляє БЮТ.

В БЮТ сам факт наявності у людини подібної емоції вважають позитивним і сподіваються, що дискомфорт у лідера ПР викликаний все ж таки соромом за вкрадене, а не страхом за те, що рано чи пізно він таки муситиме повернути державі привласнений шмат Київської області - трохи менший за Монако, але в чотири рази більший за Ватикан.

"Завіса мовчання, що склалася навколо Межигір’я, порушує право виборців на інформацію. Вони повинні знати, що Янукович, пройшовши шлях від дрібного хулігана до великого політика, став цікавитися винятково крупними справами. За дві прем’єрські ходки Янукович привласнив для себе Межигір’я, а для близьких друзів – "Криворіжсталь", "Дніпроенерго" та запаси вуглеводнів всього Чорноморського шельфу. Навряд чи держава витримає президента з такими апетитами", - повідомляє БЮТ.

Як відомо, у серпні Кабмін ухвалив рішення про повернення резиденції Межигір'я у селі Нові Петрівці Київської області у державну власність. В той же час, лідер регіоналів Віктор Янукович стверджує, що він придбав на території резиденції будинок площею 600 квадратних метрів і законно ним володіє.

Крім того, Кабмін ухвалив рішення надати державній резиденції "Межигір'я" статус заповідника. Відтепер лідер регіоналів мешкає на території історико-культурного заповідника.

Читайте також:

Луценко: Янукович облаштував свою дачу за мільйони державних гривень

БЮТ пропонує відкрити на дачі Януковича антикорупційний центр

Партія регіонів: Тимошенко хотіла оселитися на дачі Януковича

Янукович порадив журналісту не бовтати язиком про його дачу

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: