БЮТ: дивізію СС "Галичина" у Львові рекламує Росія

БЮТівець Андрій Шкіль звинуватив російського політтехнолога Гліба Павловського у провокаціях у Львові, Криму та Східній Україні.

До появи сітілайтів із рекламою дивізії СС "Галичина" можуть бути причетні російські політтехнологи на чолі з Глібом Павловським.

Про це заявив народний депутат від Блоку Тимошенко Андрій Шкіль.

"Я не виключаю, що це Гліб Павловський і їхні хлопці, які не вылазять з Криму. Їм потрібен креатив, тому в Західній Україні вони вивішують такі гасла, а в Запоріжжі - червоні прапори. Це чистої води провокація", - вважає політик.

Він також підкреслив, що дивізія "Галичина" ніколи не належала до СС. "Не було СС "Галичина". Була просто дивізія "Галичина" в рамках Вермахту. Вона ніколи не мала статусу СС. До СС належали лише армійські ордени, куди входили лише німці. Там було, до речі, багато російських німців", - наголосив Шкіль.

Нагадаємо, на вулицях Львова з'явилися 20 рекламних сітілайтів із символікою дивізії СС "Галичина", яка була укомплектована з українців і воювала на боці гітлерівської Німеччини.

Соціальну рекламу замовило львівське відділення Всеукраїнського об'єднання "Свобода" до 28 квітня - дня створення "Галичини". Розміщення рекламних оголошень відбулося в рамках програми "Скарб нації", яку проводить об'єднання.

На рекламних щитах написано привітання на адресу дивізійників "Галичини": "Українська дивізія Галичина. Вони захищали Україну". Також на них зображено емблему дивізії.

Читайте також:

КПУ ініціює розпуск Львівської облради за "фашистське рішення"

Пам'ятник воїну-визволителю на Львівщині зносити не будуть

На Львівщині знесуть пам'ятник воїну-визволителю. Він "принижує українців"

У Львові паплюжать меморіали ОУН-УПА

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: