БЮТ: до коаліції з Партією регіонів приєднаються ще троє "іуд"

У БЮТ визнають: "іудство є в нашій фракції", але чим більше "таких іуд проявиться зараз", тим для фракції буде краще.

Перший заступник лідера фракції БЮТ Андрій Кожем’якін прогнозує, що з БЮТ у коаліцію ввійдуть ще максимум троє народних депутатів.

Про це він заявив, коментуючи оголошення про входження до складу коаліції ще двох народних депутатів від фракції БЮТ - Валентина Зубова та Олега Маліча.

За словами Кожем’якіна, на жаль "іудство є в нашій фракції", але чим більше "таких іуд проявиться зараз", тим для фракції буде краще.

Відповідаючи на запитання, скільки ще буде депутатів від БЮТ, які ввійдуть до складу коаліції, Кожем’якін сказав: "Я думаю, всього до п’яти чоловік. Тобто, ще десь три чоловіки готуються".

Водночас він відмовився назвати конкретні прізвища, мотивуючи це тим, що, можливо, народні депутати передумають.

Як відомо, 11 березня у парламенті було оголошено про створення коаліції депутатських фракцій "Стабільність і реформи". До її складу тоді увійшли фракції Партії регіонів, КПУ, Блоку Литвина, по 6 депутатів від БЮТ та НУ-НС і 4 позафракційних - загалом 235 осіб.

Крім Зубова та Маліча, до коаліції приєднався також депутат від НУ-НС Сергій Василенко. Таким чином, коаліція тепер налічує 238 народних депутатів.

Читайте також:

До коаліції увійшли ще два депутати від БЮТ та один від НУ-НС

Парламентська фракція Партії регіонів поповнилася 22 депутатами

Коаліція відмовилась ділитися з БЮТ і НУ-НС посадами в Раді

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: