БЮТ дорікнув Януковичу "кривою пикою"

У БЮТ відреагували на критику соратника Януковича відомою російською приказкою "Нечего на зеркало пенять, коли рожа кривая".

БЮТ відкидає звинувачення у тому, що діяльність опозиції перешкоджає отриманню позитивного результату на найближчому саміті Україна-ЄС.

"Перш ніж перекладати на опозицію провину за проблеми на європейському напрямку, Янукович та його оточення мали б згадати відому російську приказку "Нечего на зеркало пенять, коли рожа кривая", - підкреслили представники політичної сили у коментарі щодо заяви глави Адміністрації президента Віктора Януковича Сергія Льовочкіна.

"Неможливо в принципі вставляти владі палки в колеса по дорозі до Європи, оскільки за режиму Януковича Україна рухається в зовсім протилежний бік. Головним же гальмом на шляху до ЄС є сам Янукович та його антидемократична, антиєвропейська політика", - зазначили у БЮТ.

У заяві наголошується, що "закономірним результатом цієї політики, абсолютно несумісної з європейською політичною культурою, і є зміна ставлення ЄС та основних європейських країн до України".

"За вісім місяців Янукович примудрився промотати той незаслужено великий як для нього аванс, що надали йому європейські політики після президентських виборів", - заявили у політичній силі.

"Щоб досягати реального успіху в переговорах з ЄС, мало вдягтися у дорогі європейські костюми і навіть у черевики із шкіри страуса. Для цього потрібно сповідувати європейські цінності та втілювати їх у життя", - зазначається у заяві.

Нагадаємо, Адміністрація президента вважає, що діяльність опозиції заважає владі отримати позитивний результат на саміті Україна-ЄС.

Читайте також:

Льовочкін: опозиція зриває переговори України з Євросоюзом

У Львові нагадали, що серед вищого керівництва країни немає українців

БЮТ і Блоку Литвина заборонять брати участь у виборах

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: