БЮТ дозволив депутатам своєї фракції самим визначитись з опозицією

У БЮТ підкреслили, що вигнати нікого не можуть, але і терпіти депутатів, які голосують за провладні законопроекти, у фракції не будуть.

В БЮТ заявляють, що дали можливість депутатам своєї фракції самим визначитись, чи є вони в опозиції.

Про це заявив депутат від БЮТ Сергій Власенко в ефірі одного з телеканалів.

"Ми деколи бачимо на табло, що така-то кількість депутатів від БЮТ проголосувала за такий-то провладний законопроект, який ми вважаємо некоректним для подальшого розвитку країни. І, відповідно, нас це дуже сильно непокоїть. Ми вважаємо, що ці люди не є і не повинні бути членами нашої фракції", - сказав він.

При цьому Власенко зазначив, що "вигнати ми нікого ні звідки не можемо": "Ми прийняли ту юридичну форму, яку прийняли. Ми провели перереєстрацію і певна кількість депутатів підтвердила свою участь у фракції, під час перебування фракції в опозиції".

На запитання, що заважає БЮТ зробити 26 депутатів, які не подали заяв на перереєстрацію, позафракційними він заявив: "Ми вчинимо всі ті дії, які будемо вважати за потрібне щодо цих людей. Ми не хотіли, якихось дій скерованих на щось".

Власенко також зазначив, що депутати Володимир Пилипенко, Валерій Писаренко і Святослав Олійник, які входять до так званої групи Андрія Портнова, заяв на перереєстрацію не подавали: "Це інформація більш особистісного характеру, ніж офіційна. Вони не подавали заяв".

Як відомо, на ранковому пленарному засіданні парламенту 1 червня Литвин повідомив про входження трьох народних депутатів від БЮТ до складу коаліції - Олександра Шепелева, Івана Деньковича та Андрія Веревського.

Водночас, лідер фракції БЮТ Іван Кириленко повідомив, що 130 народних депутатів від БЮТ пройшли перереєстрацію, яка підтверджує їхнє бажання і надалі працювати у складі опозиційної фракції.

Пізніше депутат від БЮТ Іван Денькович попросив голову Верховної ради Володимира Литвина відкликати оголошення про його входження до складу коаліції.

Читайте також:

Перебіжчик-бютівець роздумав приєднуватись до коаліції

Тимошенко в Раді вже втратила 26 депутатів

До парламентської коаліції приєдналися ще троє бютівців

Реформи Януковича пересварять коаліцію

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: