БЮТ готовий одночасно перерахувати голоси у Львівській і Донецькій областях

Команда Юлії Тимошенко продовжує наполягати на фальсифікації виборів та для доказу цього готова перерахувати голоси в регіонах, де перемогу здобула лідер БЮТ.

Олександр Турчинов
Прес-служба БЮТ
БЮТ наполягає на перерахунку голосів
Блок Юлії Тимошенко готовий одночасно перерахувати голоси, віддані у другому турі виборів президента у Львівській і Донецькій областях.

Про це заявив керівник виборчого штабу прем'єра Юлії Тимошенко, перший віце-прем'єр Олександр Турчинов. Так він відповів на пропозицію представника Партії регіонів Олександра Єфремова щодо одночасного перерахунку голосів на Сході України та на Львівщині, повідомили в Кабінеті міністрів.

Турчинов заявив, що найбільша кількість порушень мала місце на Донеччині, де, за його словами, абсолютна влада належить Партії регіонів. Тому БЮТ і наполягає на перерахунку саме в цій області, бо по "перших же дільницях стане ясно, що результат Януковича сфальсифіковано”, відзначив політик.

Яку ж область для перерахунку обере Партія регіонів, для БЮТ не принципово. "Нам немає чого приховувати. Якщо ПР хоче перевірити Львівщину, ми готові”, - відзначив Турчинов.

"Перерахунок – це абсолютно безболісна процедура, боятися якої можуть тільки ті, хто сфальсифікував народне волевиявлення. Якщо Янукович та його штаби публічно виступають за чесні та легітимні вибори, давайте сьогодні починати перерахунок у Донецькій та Львівській областях”, - закликав Турчинов.

Нагадаємо, раніше БЮТ заявив про суттєві фальсифікації виборів у Донецькій, Луганській областях  і в Криму та висунув вимогу перерахунку голосів у цих регіонах. Олександр Турчинов заявляв про необхідність перерахунку голосів на 900-х виборчих дільницях.

За результатом підрахунку 100% електронних виборчих протоколів, перемогу на виборах здобув лідер ПР Віктор Янукович із перевагою в більш, ніж у 3%.

Читайте також:

У ЦВК побачили підстави для перерахунку голосів

БЮТ: на користь Януковича сфальсифіковано до 12% голосів

Оброблено 100% бюлетенів: Янукович переміг

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: