БЮТ готовий повернути Огризкові посаду

БЮТ підтримає повернення Володимира Огризка в крісло міністра, якщо він вибачиться за "шкоду, яку завдав репутації уряду та України".

Фракція Блоку Юлії Тимошенко готова проголосувати за скасування постанови про звільнення Володимира Огризка з посади міністра закордонних справ.

Про це говориться в заяві фракції, розповсюдженій її прес-службою.

"Для збереження цілісності коаліції та забезпечення чіткої роботи Верховної ради ми згодні піти їм (депутатам НУ-НС, які вимагають повернення Огризка – ТСН.ua) на зустріч і проголосувати усім складом фракції за повернення Володимира Огризка на посаду", - йдеться у документі.

Проте при цьому БЮТ висуває зустрічні вимоги.

"Ми вважаємо, що такому голосуванню має передувати вибачення з боку міністра перед урядом та прем'єр-міністром за дії, які завдали шкоди репутації уряду та репутації України. "Це повинно стати гарантією того, що діяльність міністра закордонних справ України буде слугувати інтересам української держави і виключить на майбутнє складову політичних замовлень в його роботі, які донедавна зводилася до дискредитації українського уряду", - говориться в заяві.

Нагадаємо, 3 березня Верховна рада звільнила Володимира Огризка з посади глави МЗС. За таке рішення у тому числі проголосували 49 депутатів від БЮТ.

Коментуючи це рішення, Юлія Тимошенко заявила, що, підтримуючи рішення коаліції, виступала проти звільнення Огризка, хоча він як міністр її "радикально не влаштовував". Прем'єр навіть обіцяла провести "окрему розмову" з кожним "бютівцем", який не послухався рішення коаліції і проголосував за відставку міністра.

Читайте також:

Кириленко: звільнення Огризка замовила Тимошенко

Екстрене засідання БЮТ: Огризка повертати не хочуть

Тимошенко викличе на килим кожного "бютівця", який голосував проти Огризка

Томенко: частина БЮТ діє в інтересах Росії

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: