БЮТ хоче інших суддів (відео)

БЮТ хоче змінити суддів, які розглядають скаргу на рішення про припинення виконання указу Ющенка про розпуск Верховної ради.


Блок Юлії Тимошенко заявив відведення суддям Апеляційного адмінсуду Києва, що розглядають скаргу Секретаріату президента на рішення про припинення виконання указу Віктора Ющенка про позачергові парламентські вибори.

Про це заявив представник БЮТ Валерій Писаренко. Депутат відзначив, що рішення про відведення було ухвалене після відмови судом розглядати близько 30 заяв осіб, охочих брати участь в судовому процесі.

Сьогодні також стало відомо, що заступник голови Вищого адміністративного суду України, голова Судової палати з розгляду справ, пов’язаних з виборчим процесом чи процесом референдуму, та справ за зверненнями суб’єкта владних повноважень Михайло Цуркан потрапив до лікарні, за попереднім діагнозом, із серцевим нападом.

Як повідомили у прес-службі Вищого адміністративного суду України, "сьогодні зранку група народних депутатів від БЮТ (близько п’яти осіб) зайшли до кабінету Цуркана, розмовляли на підвищених тонах, при цьому не дозволяли йому виходити з кабінету та користуватися телефонами".

"Пізніше вони відібрали в Цуркана мобільні телефони – службовий та особистий і всі, окрім одного, вийшли з кабінету заступника голови суду. Один депутат залишився в кабінеті, продовжуючи блокувати роботу Цуркана", - повідомляє прес-служба ВАСУ.

Після візиту народних депутатів Цуркану довелося викликати "швидку допомогу". Наразі заступник голови ВАСУ перебуває в лікарні. Остаточний діагноз поки що не встановлено.

ВідеоБЮТ затягує судову справу?

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: