БЮТ і Партія регіонів гуртом заблокували Раду

Члени фракції БЮТ перебувають у сесійній залі і робить усе, щоб не допустити депутатів від Партії регіонів до блокування трибуни.

Фракції БЮТ і Партії регіонів одночасно блокують парламентську трибуну перед початком позачергового пленарного засідання.

Представники двох фракцій розмістилися по різні боки від президії, залишаючи саму ложу президії вільною.

Депутати БЮТ зайняли місця в сесійній залі з 7.00, тоді як "регіонали" останнім часом починали блокувати парламентську трибуну з 9.00.

У сесійній залі нема плакатів із гаслами, які раніше розмістили депутати Партії регіонів. Тут знаходитися близько 100 депутатів, переважно БЮТ і Партії регіонів.

Водночас, стало відомо, що фракція Партії регіонів заблокувала вихід із кабінету голови Верховної Ради Володимира Литвина.

На даний час члени фракції БЮТ перебувають у сесійній залі і робить усе, щоб не допустити депутатів від Партії регіонів до блокування трибуни і президії парламенту.

Народний депутат від БЮТ Олег Ляшко заявив, що зроблено все для того, щоб парламент зміг працювати.

О 9:05 голова фракції БЮТ Іван Кириленко проводив нараду з членами своєї фракції, інформуючи їх про порядок денний позачергового засідання парламенту в четвер.

Заступник голови фракції БЮТ Олена Шустік пояснила, що її політична сила методом блокування трибуни парламенту збирається домогтися проведення позачергового засідання Верховної Ради.

"Ми заблокували трибуну, щоб не дати Партії регіонів заблокувати її, на випередження", - сказала депутат.

За словами Шустік, БЮТ вважає внесені до порядку денного четверга законопроекти украй важливими для держави і має намір домогтися їхнього розгляду парламентом.

Читайте також:

БЮТ знову скликає позачергове засідання Ради

БЮТ спробує ще раз умовити "регіоналів"

Янукович передумав: ПР блокуватиме трибуну

Литвин звинуватив Ющенка в "бездіяльності та безпорадності"

ВідеоБЮТ і ПР заблокували Раду

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: