БЮТ і ПР склали коаліційну угоду

Виданню "Комерсант-Україна" вдалося ознайомитися з текстом коаліційної угоди, яку готують Партія регіонів та БЮТ.


Угоду вже склала Партія регіонів і передала на доопрацювання БЮТ.

В одному з пункті передбачено, що "коаліція відмовляється від спроб вирішення ідеологічних питань". "Це означає, що фракція БЮТ відмовляється від приєднання країни до НАТО, а Партія регіонів в обмін зобов'язується не прискорювати питання російської мови та інші схожі теми", - пояснило джерело в ПР.

Юлія Тимошенко та Віктор Янукович
УНІАН
Коаліційна угода: останні приготування
Згідно з угодою вступ України до будь-яких військових союзів можливий лише після проведення референдуму.

Джерело стверджує, що після створення коаліції БЮТ і ПР в Україні буде парламентська форма правління.

Значна частина документу присвячена декларативним принципам виведення країни з економічної кризи. Зокрема, передбачено зміну законодавства щодо приватної власності та судова реформа.

Принципів розподілу посад між фракціями в угоді немає. В одному з пунктів передбачено, що кожна з фракцій має право вето на рішення коаліції.

Янукович сказав, що його фракція пропонує на посаду спікера Олександра Лавриновича. На питання, чи буде створена коаліція у вівторок, Янукович відповів, що "це наш обов'язок".

Водночас лідер ПР сказав, що остаточного рішення про створення коаліції поки нема. "Жодного рішення не приймалося, і сказати однозначно, чи буде створена коаліція або більшість зараз дуже важко", - сказав Янукович.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: