БЮТ і ПР створять коаліцію до 28 квітня - ЗМІ

Наразі Блок Юлії Тимошенко і Партія регіонів намагаються поділити посади президента і прем'єра.

Між фракціями БЮТ і Партії регіонів знову активізувалися переговори про коаліцію.

Про це пише газета "Сегодня" з посиланням на джерела в керівництві Партії регіонів і БЮТ.

За словами співрозмовника газети, сторони хочуть внести зміни до Конституції і остаточно вирішити питання, хто стане президентом, а кому дістанеться посада прем'єра, і як між ними будуть розподілені повноваження.

"Консультації йдуть важко. Але, думаю, десь до 28 квітня, як раз до травневих свят, коаліція, можливо, буде створена", - вважає джерело в керівництві Партії регіонів.

"Так, консультації тривають, але ви знаєте, поки що жодних спільних документів не вироблено, і коаліційна угода ще не готова", - додав співрозмовник з БЮТ.

Однак, за його словами, "якщо група Ахметова-Колеснікова двома руками за коаліцію (традиційно за неї і група Клюєва), то проблема поки у Вікторі Федоровичі (Януковичі)".

"До того ж не хочеться наврочити. Вже тричі ми підходили до створення коаліції, і тричі все зривалося", - сказав співрозмовник.

Факт активізації консультацій визнали і супротивники створення коаліції ПРіБЮТ у Партії регіонів з так званої групи Льовочкіна.

"Так, вони мають місце, але скажу вам відверто, я не вірю в їх успіх. Ступінь недовіри між Януковичем і Тимошенко настільки великий, що вони нічим не завершаться. Та й рейтинг, самі знаєте, зараз у Януковича зростає, а у Тимошенко падає", - сказав співрозмовник.

Водночас один з лідерів Партії регіонів Олександр Єфремов сказав, що перспективи коаліції з Тимошенко тануть з кожним днем, і він не бачить необхідності для "Регіонів" "підставляти плече і пов'язувати своє майбутнє з політичними банкрутами з БЮТ".

Читайте також:

Чорновіл: між Януковичем та Ахметовим спалені мости

Колесніков виступає за коаліцію ПРіБЮТ

Ющенко визнав, що підстав для розпуску Ради в нього немає

Ющенко піде на всі вибори. За ним "стоять мільйони"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: