Литвин погрожує піти у президенти

Спікер ВР закликає притягнути БЮТ і Партію регіонів до публічності.

Спікер Володимир Литвин не виключає своєї участі у президентських виборах.

"Якщо не буде досягнуто порозуміння, не буде реалізований план політичного замирення, нічого іншого не залишиться", - зазначив спікер.

Він заявив, що вважає за необхідне об'єднання двох найбільших політичних сил – БЮТ та Партії регіонів.

"Я раніше не сприймав і називав це можливим актом змови, для того щоб поділити країну на двох. Я від цього не відмовляюся, але разом з тим, аналізуючи, що відбувається в країні, що може відбуватися далі, я вважаю, що є шанс і його треба використати", - зазначив спікер.

"Треба примусити ці політичні сили, їх провідників, які публічно говорять про інтереси країни. Треба публічно обговорити цю проблему і прийняти публічні рішення, поступившись кожному з них частиною суверенітету", - сказав Литвин.

"В інакшому випадку, люди мають зрозуміти, що давати комусь одному з них владу – це означає прирікати країну на подальше поглиблення негативних процесів", - наголосив він.

Як відомо, раніше Янукович заявив, що переговори між БЮТ і Партією регіонів про внесення змін до Конституції не припинялися.

25 травня член фракції БЮТ Валерій Писаренко заявив, що у фракції називають інформаційною провокацією заяви представників Партії регіонів про переговори, які начебто ведуться між цими політичними силами щодо внесення змін до Конституції України.

Також 25 травня член Партії регіонів Інна Богословська заявила про свій вихід з партії та намір балотуватися на посаду президента.

Читайте також:

В БЮТ назвали Януковича інформаційним провокатором

Богословська вийшла із ПР і оголосила про намір стати президентом

Балога відмовився йти в президенти і вибачився перед Ющенком

Тимошенко йде в президенти і радіє, що вибори "на носі"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: