БЮТ і "регіонали" потрапили під гнів Ющенка

Президент ще раз закликає парламентарів визначитись: або починайте працювати, відкинувши передвиборчі резони, або ініціюйте саморозпуск Верховної ради.

Завдяки діям БЮТ і Партії регіонів Верховна рада виявилася недієздатною.

Про це заявила прес-секретар президента Ірина Ванникова на брифінгу в середу.

"Провідні парламентські фракції ведуть себе вкрай безвідповідально, блокуючи під різними, нібито шляхетними приводами роботу ВР", - зазначила Ванникова.

"Більше того, останніми днями ми стали свідками того, як народні депутати особисто визнали неспроможність Верховної ради працювати у сесійному режимі, тобто приймати необхідні для суспільства і держави закони і рішення", - додала вона.

За словами Ваникової, "цинізм цієї ситуації вражає й тим, що члени бездіяльного парламенту обурюються на пропозиції не виплачувати їм заробітну платню за дні "простою" ВР".

"Складається враження, що у передвиборчій боротьбі політичні сили готові каменя на камені не залишити ні від економіки, ні від парламентаризму в Україні", - зазначила прес-секретар.

"Країна потребує негайного перегляду параметрів бюджету поточного року та вдумливої і кропіткої роботи над бюджетом на наступний рік, але завдяки зусиллям БЮТ та ПР парламент виявився недієздатним", - додала вона.

При цьому Ванникова нагадала, що в уряді відсутні ключові міністри: фінансів, транспорту, оборони та закордонних справ, віце-прем’єра з паливно-енергетичного комплексу.

"Президент ще раз закликає парламентарів визначитись: або починайте працювати, відкинувши передвиборчі резони, або ініціюйте саморозпуск Верховної ради", - заявила прес-секретар.

"Суспільство втомилось від безвідповідальності політиків та роботи за принципами "нам заважають" та "це не наша відповідальність", - додала вона.

Прес-секретар наголосила, що дана ситуація лише підкреслює нагальність питання внесення змін до Конституції, запропонованих президентом.

"Інакше у суспільства, на жаль, немає підстав сподіватись на парламентарів та урядовців, які колись нарешті зуміють поділити відповідальність за економічну ситуацію в країні", - сказала Ванникова.

Читайте також:

Литвин: ПР і БЮТ поновили "переговори на двох"

Литвин погрожує піти у відставку

Литвин підписав закон про вибори президента

ПР за звичкою заблокувала трибуну Ради

ВідеоБЮТ і ПР потрапили під гнів Ющенка

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: