БЮТ ініціює розрив угод з Росією щодо Чорноморського флоту й газу

Опозиція нарікає, що після ратифікації "Харківських угод" лише Україна неухильно виконує свою частину своїх зобов’язань за ними, натомість не отримуючи від Росії обіцяного здешевлення газу.

Іван Кириленко
УНІАН
Лідер фракції "БЮТ-Батьківщина" Іван Кириленко
Фракція "БЮТ-Батьківщина" пропонує створити у парламенті тимчасову слідчу комісію з розслідування причин невиконання Росією своїх зобов’язань за "Харківськими угодами", які передбачають надання Україні знижки на газ в обмін на базування ЧФ РФ в Криму.

Про це 18 квітня заявив лідер фракції "БЮТ-Батьківщина" Іван Кириленко.

Він нагадав, що цими днями виповнюється рік з моменту підписання "Харківських угод", "єдиним наслідком яких стало створення ТСК, яка перекладає провину за всі негаразди на попередній уряд", повідомляє прес-служба БЮТ.

"Порушено ще одну кримінальну справу, але все одно від цього легше і, як кажуть, солодше в роті нашим громадянам не стає", - сказав лідер фракції "БЮТ-Батьківщина".

За словами Кириленка, після ратифікації "Харківських угод" лише Україна неухильно виконує свою частину своїх зобов’язань за ними, натомість не отримуючи від Росії обіцяного здешевлення газу.

"Ми пропонуємо, в свою чергу, теж створити ТСК, щоб розібратися з цим (з причинами невиконання Росією своїх обіцянок). І ми будемо пропонувати наслідком роботи цієї комісії скасувати ці угоди", - заявив він.

Як повідомлялося, українці схильні давати все більш негативну оцінку "Харківським угодам", що продовжують перебування Чорноморського флоту РФ на території України на 25 років в обмін на знижку на газ. Про це свідчать дані березневого опитування компанії Research&Branding Group.

Читайте також:

Росія буде заманювати Україну у свій союз "виключно ласкою"

Російські організації України хочуть створити свою партію

Кожний п’ятий українець - за об’єднання з Росією

ВідеоБЮТ ініціює розрив угод з Росією щодо Чорноморського флоту й газу

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: