БЮТ ініціює у вівторок позачергове засідання Ради

Відповідна кількість підписів депутатів для засідання вже зібрана. Коаліція зацікавлена у тому, аби воно відбулося, і пропонуватиме завтра обмежитися трьома питаннями.

Позачергове засідання Верховної Ради України розпочнеться 14 липня о 16.00.

Про це сьогодні на брифінгу повідомив заступник голови ВР Микола Томенко.

За його словами, засідання відбудеться за ініціативи фракції БЮТ, і відповідна кількість підписів депутатів цієї фракції передана до апарату парламенту.

За словами Томенка, зараз проводиться дискусія щодо порядку денного засідання. Зокрема, зауважив він, коаліція зацікавлена у тому, аби засідання відбулося, і пропонуватиме завтра обмежитися трьома питаннями. "Існує теоретична можливість, що завтра ми розглянемо три законопроекти", - сказав він.

Зокрема, зазначив Томенко, це стосується законопроекту щодо фінансування міст до Євро-2012, законопроекту щодо рекапіталізації банків і змін до закону про вибори президента.

При цьому, за словами заступника голови ВР, не виключено, що Верховна рада скоротить зі 120 до 90 днів термін виборчої президентської кампанії, а інші норми закону про вибори президента будуть перенесені для обговорення на вересень, на наступну сесію.

При цьому, додав Томенко, коаліція не наполягатиме на розгляді кадрових питань, аби знову робота ВР не була заблокована. Так само коаліція очікує, що фракція Партії регіонів не наполягатиме на розгляді законопроекту щодо підвищення соціальних стандартів.

"У такому випадку можна прогнозувати, що засідання відбудеться. А тоді відбудеться закриття сесії", - сказав він.
Водночас Томенко зауважив, що фракція БЮТ ухвалила рішення не йти на парламентські канікули і працювати у комітетах.

"І як тільки ми вважатимемо, що для Української держави є потреба в роботі парламенту, ми будемо ініціювати проведення позачергового засідання", - сказав він.

Нагадаємо, Верховна рада вже тривалий час блокується Партією регіонів. Серед основних вимог: розглянути законопроект про підвищення рівня мінімальної заробітної плати та прожиткового мінімуму.

7 липня голова Верховної ради Володимир Литвин заявив, що внесе проект змін до закону про вибори президента про скорочення виборчої кампанії до 90 днів.

"Тоді (у разі ухвалення змін) будуть чітко знати, що вибори починаються 19 жовтня і це дасть можливість Раді спокійно, не в останній момент, не під палкі гасла ухвалити більш-менш цивілізований закон", - додав Литвин.

Читайте також:

Литвин: Рада недієздатна. Вихід - вибори

Янукович впевнений у своїй перемозі вже у першому турі виборів

"Регіони" знову заблокували Раду через гроші

"Регіонали" надіслали керівникам держави жалісного листа

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: