БЮТ: Київ приречений на нові перевибори

Один із лідерів БЮТ Микола Томенко впевнений, що Леоніда Черновецького та його команду треба відправити на вибори.

У Києві будуть нові перевибори міського голови.

Про це заявив заступник голови Верховної ради, один із лідерів Блоку Тимошенко Микола Томенко.

На його думку, останні події в столиці, зокрема підтримка "нереального бюджету" та рішення про залучення кредиту банку "Хрещатик" під заставу комунальних будівель і театрів з одного боку, та “наївні прохання "доброго" президента та "чесної" прокуратури втрутитися в ситуацію з іншого", "є ознакою імпотенції українського політичного класу”.

"Якщо політичні партії, що активно працюють в Києві, сподіваються, що київська міська влада здатна підготувати антикризову програму, а президент з прокуратурою навести порядок, то це політичний романтизм або неадекватність", - впевнений Томенко.

Він нагадав, що минулої весни ВР вже ухвалювала рішення про проведення перевиборів київської влади, які впевнено виграв чинний мер Леонід Черновецький. "В результаті амбіцій і нарцисизму політиків на перевиборах відбулося те, що відбулося", - зазначив Томенко.

Втім, зараз десятки звернень до прокуратури і 52 томи матеріалів Тимчасової слідчої комісії, що під керівництвом Томенка розслідувала діяльність київської влади минулого року, за словами політика, нікому не потрібні.

"Сьогодні єдиний, хто зацікавлений у відстороненні від влади команди Леоніда Черновецького - кияни, а не президент, прокуратура чи фракції Київради", - зазначив віце-спікер ВР.

Єдиним виходом зі столичної кризи він бачить ще одні місцеві перевибори. “Якщо київська влада не буде змінена найближчим часом, варіанти розвитку подій важко передбачити", - додав Томенко.

Нагадаємо, зараз у Верховній раді працює Тимчасова слідча комісія, що розглядає діяльність столичної влади. Останнім рішенням цієї комісії стало призначення психіатричної експертизи меру Черновецькому.

Міський голова від цієї експертизи відмовився і поскаржився з цього приводу російському послу в Україні Віктору Черномирдіну.

Втім, представники ТСК ВР заявили, що в них є більше 100 томів документів про порушення столичною владою законодавства, зокрема, щодо несплати податків Леонідом Черновецьким.

Крім того нещодавно роботу столичної влади жорстко розкритикували президент Віктор Ющенко і керівник Секретаріату глави держави Віктор Балога.

Читайте також:

За кредит у 1,2 млрд. Київрада заставила всі театри та приміщення СБУ

Черновецький звільнив п'ятьох своїх заступників

Черновецький відмовився перевіряти психіку і попросив про допомогу Черномирдіна

В Києві відбудеться референдум про недовіру Черновецькому

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: