БЮТ: київський принцип "багаті платять за бідних" - незаконний

Глава фракції БЮТ в Київраді переконаний, що президент та глава КМДА - одна команда, котрій не цікаві знедолені кияни.

Фракція БЮТ в Київраді вважає незаконним механізм диференціації тарифів на житлово-комунальні послуги за принципом "багаті заплатять за бідних" та виступить проти реалізації такої ініціативи в столиці.

Про це йдеться у коментарі голови ради БЮТ у Києві Анатолія Семиноги щодо ймовірного підвищення тарифів на житлово-комунальні послуги в столиці.

Він наголосив, що це питання – виключна компетенція КМДА. А спроба притягнути до його вирішення депутатський корпус Київради говорить про професійну непридатність "молодої та перспективної команди" мера Леоніда Черновецького.

Семінога наголосив, що БЮТ "не буде стояти осторонь спроб чинного мера незаконно присвоїти гроші киян". Представники БЮТ у Київраді неодноразово заявляли, що диференціація тарифів ЖКГ за принципом "багаті заплатять за бідних", запропонована Черновецьким, свідомо антизаконна".

БЮТ не дозволить запровадити такий механізм.

Глава фракції БЮТ заявив, що існування Черновецького як мера Києва можливе лише за президента Ющенка, оскільки "Черновецький і Ющенко – це одна команда”.

"Те, що зараз публічно відбувається між очільником Києва та главою держави, називається дуже просто: гра в поганого мера та "хорошого" президента напередодні президентської кампанії", - додав Семинога.

За його словами, публічно асоціюватись один з одним ані Черновецькому, ані Ющенку не вигідно, тому що "негативний рейтинг одного дуже легко помножиться на не кращий іншого".

Однак, на думку керівника столичного БЮТу, між КМДА і секретаріатом президента закулісні домовленості однозначно існують.

Семинога звернув увагу, що минулого тижня Черновецький з’явився на нараді з президентом, бо був "смертельно хворий", проте вже наступного дня зустрівся із десятками журналістів.

Більше того, президент спочатку погоджує місячну відпустку Черновецького, незважаючи ані на відсутність столичного бюджету, ані на протести киян на вулицях, а за тиждень терміново викликає мера на килим.

Семинога переконаний, що після президентської наради 4 березня втрата посад окремими заступниками київського голови свідчить не стільки про серйозність намірів Ющенка, змінити ситуацію в столиці, скільки про торг щодо перерозподілу повноважень всередині КМДА на користь наближених до секретаріату президента людей.

Нагадаємо, 10 березня на брифінгу заступник глави секретаріату президента Роман Безсмертний заявив, що потрібно переглянути діючі підходи до формування бюджету столиці, а також існуючу тарифну політику.

За його словами, сьогодні в Києві тарифи на послуги ЖКГ перекривають собівартість таких послуг лише на 30%.

"Київ не зможе функціонувати як столиця, якщо зберегти ті підходи до формування бюджету, які сьогодні діють", - сказав Безсмертний.

Він зазначив, що Київ не таке бідне місто, щоб не платити нормальні тарифи. По-друге, якщо вести "хорошу, мудру соціальну політику, то нам необхідно у багатих забрати кошти через тарифи, і дати їх бідним. Те, що на сьогодні через непродуману тарифну політику Київ субсидує багатих, це ні для кого не є секретом. Тому в Києві повинна бути змінена тарифна політика".

Раніше, нагадаємо, мер столиці неодноразово заявляв, що хоче реалізувати в Києві ідею коли "багаті платять за бідних".

4 березня на нараді з керівництвом столиці президент розкритикував по багатьох напрямах політику Черновецького.

Читайте також:

Черновецький: мене хочуть спровокувати

Черновецький скасував підвищення всіх комунальних тарифів

Ющенко назвав роботу Черновецького тричі провальною

Черновецького підтримують тільки 5,7% киян

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: