БЮТ кличе киян на Майдан боротися з тарифами

БЮТ ініціює скликання нового Майдану за боротьбу проти підвищення тарифів на житлово-комунальні послуги та обіцяє разом з киянами боротися проти такого свавілля чинної влади.

У БЮТ називають фінансовими репресіями проти киян підвищення тарифів на житлово-комунальні послуги з 1 лютого та закликають прийти на 22 січня Майдан для відстоювання своїх прав. Про це заявила лідер цієї фракції у міськраді Тетяна Меліхова.

"Ведеться системна війна влади проти киян. У 2010 році головний удар було нанесено самоврядуванню Києва шляхом ліквідації районних рад без згоди киян, передачею призначеному Президентом голові КМДА повноважень мера без його законного переобрання, а також відбуваються спроби зменшити повноваження Київради. Цей же рік є роком фінансових репресій", - заявила Меліхова.

Вона нагадала про передбачене "нечуване 50% вилучення надходжень від податку на доходи фізичних осіб з бюджету Києва"; водночас у новому році вчителів, лікарів, працівників культури та інших соціальних сфер позбавили 20% виплати столичних надбавок до заробітних плат.

Як лідер фракції вона пообіцяла, що БЮТ разом з киянами боротиметься проти підвищення тарифів.

"Тож і цього разу своєю присутністю 22 січня 2011 року на Майдані БЮТ разом з киянами засвідчить незгоду зі свавіллям та репресіями влади Януковича та його намісників в Києві", - підкреслили в БЮТ.

Як відомо, на 22 січня заплановані мітинги проти утисків громадянських свобод.

Нагадаємо, у 2011 році середні витрати кожної української сім'ї на комунальні послуги зростуть на 1700 гривень. До такого висновку дійшли у Національному форумі профспілок України.

Ці розрахунки були зроблені на підставі офіційної інформації про плани уряду щодо підвищення тарифів на тепло на 35% з 1 січня, на 50% на газ з 1 квітня, на електроенергію - на 100% із квітня і на 39% з 1 серпня.

Читайте також:

В Україну повернулася пеня за послуги ЖКГ

У Києві з лютого опалення подорожчає на 30%, а кварплата - вдвічі

Тарифи на опалення підвищені по всій Україні

Ціни на овочі в Україні перевищили європейські

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: