БЮТ: коаліція з "Регіонами" вже неможлива

В Блоці Тимошенко переконані, що коаліцію з Партією регіонів неможливо створити до президентських виборів і майже нереально після них.

Фракція БЮТ не веде жодних переговорів щодо формування коаліції з Партією регіонів як до, так і після виборів президента.

Про це заявив народний депутат від Блоку Тимошенко Валерій Писаренко. За його словами, ніхто не має сумнівів щодо нереальності створення коаліції між БЮТ і Партією регіонів до виборів президента. "Мало залишилося і романтиків, які вірять в таке об`єднання після президентських виборів", - наголосив політик.

За словами Писаренка, після президентських виборів новому главі держави доведеться шукати порозуміння з більшістю політичних сил у парламенті, оскільки для істотних реформ необхідна буде підтримка конституційної більшості. Водночас, відзначив депутат, така підтримка означає не створення нової коаліції, а лише синхронне голосування з ряду важливих питань.

Писаренко також наголосив, що у Верховній раді зусилля можуть об`єднатися і навколо проведення конституційної реформи. "Проте, чи буде це нова коаліція або просто підтримка більшістю депутатів нового президента - говорити поки зарано", - сказав він.

Також політик спростував інформацію про те, що між першим і другим турами виборів відбудеться домовленість між Юлією Тимошенко і Віктором Януковичем за принципом ”переможець – президент, той, хто програв, – прем`єр”. "Навряд чи такі домовленості взагалі можливі", - сказав він. За словами депутата, поки немає жодного аргументу для того, щоб у разі перемоги Тимошенко Янукович очолив уряд.

Напередодні з'явилася інформація про те, що, що незважаючи на провал переговорів щодо коаліції Партії регіонів і БЮТ, контакти між двома силами не перериваються.

Нагадаємо, коаліційні переговори між БЮТ і Партією регіонів та переговори про ухвалення цими політичними силами нової Конституції було зірвано на початку червня.

Нова Конституція, яку могли ухвалити БЮТ і ПР, передбачала, серед іншого, обрання президента України у Верховній раді. першим від цієї ідеї публічно відмовився Віктор Янукович. У відповідь Юлія Тимошенко звинуватила "регіоналів" у зриві переговорів про об'єднання.

Читайте також:

У БЮТ визнали, що Янукович переможе Тимошенко

Балога обіцяє підтримати "ширку" Тимошенко і Януковича

Вінський: "антитимошенківська" коаліція - це я

Янукович назвав причини розвалу "ширки"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: