БЮТ: Комітет виборців займається заказухою для Януковича

БЮТ обурився заявою Комітету виборців про те, що висування Тимошенко в президенти пройшло з порушеннями закону.

Заява Комітету виборців України про те, що з'їзд партії "Батьківщина" 24 жовтня на Майдані Незалежності в Києві, пройшов із порушеннями, не відповідає дійсності. Саме на цьому з'їзді, нагадаємо, Юлію Тимошенко було висунуто у президенти.

Про це заявив народний депутат від БЮТ Володимир Пилипенко. За його словами, те, що з'їзд на Майдані відбувся без порушень, підтвердили члени Центральної виборчої комісії Андрій Магера та Жанна Усенко-Чорна, яка, відповідно до закону, була присутня на з'їзді.

"Дивно, що громадська організація Комітет виборців України перебрала на себе функції державного органу з контролю за дотриманням виборчого законодавства і знайшла порушення там, де їх не побачили члени Центральної виборчої комісії", - обурився Пилипенко.

"Ще більш дивно, що КВУ зосередив увагу на з’їзді саме "Батьківщини", а не, наприклад, Партії регіонів чи Народної партії", - наголосив депутат.

Разом із тим, можливе пояснення такої поведінки "колись поважної і незалежної організації", за словами Пилипенка, "криється у теперішньому місці роботи її багаторічного керівника – Ігоря Попова. Адже він працює заступником глави Секретаріату президента".

"Шкода, що чільник КВУ так задарма "злив" свою організацію: тепер і його власні політичні перспективи розчинилися в залишках рейтингу Ющенка, і Комітет виборців утратив весь напрацьований авторитет, тож змушений займатися банальною політичною "заказухою", - наголосив нардеп.

"Зважаючи на парадоксальну координацію дій команд Ющенка та Януковича, яку український народ спостерігає упродовж останніх місяців, наважуся спрогнозувати, що КВУ протягом виборчої кампанії не знайде жодного порушення в діях "регіоналів". Тож, щоб слова не розходилися з дією, пропоную організації нову назву: "Комітет виборців Януковича і Ко", скорочено – КВЯК. І КВЯКайте на здоров’я!" - додав депутат.

Нагадаємо, 24 серпня Юлію Тимошенко було висунуто у кандидати на посаду президента України.

Читайте також:

Юлію Тимошенко висунуто кандидатом у президенти

Як Тимошенко на Майдані висували

ПР звинуватила Тимошенко в порушенні прав хабарників

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: