БЮТ: Кремль підтримає Тимошенко на виборах

Один депутат з БЮТ заявив, що Тимошенко є ідеальним кандидатом для Кремля, а інший обізвав його провокатором.

Депутат БЮТ Святослав Олійник вважає, що Кремль підтримує Юлію Тимошенко як кандидата в президенти України.

"Я думаю, Кремль підтримує саме Тимошенко", - сказав він.

"Усі відзначають, як російське ТБ досить позитивно висвітлює її діяльність. Отже, вона сприймається. Я не думаю, що Кремль підтримує Януковича. Янукович двічі не виправдав зроблених на нього ставок", - додав Олійник.

Водночас, коментуючи його заяву, "бютівець" Володимир Яворівський заявив, що у блоці виявлений ще один провокатор.

"В Блоці Юлії Тимошенко виявлено ще одного провокатора, який працює проти прем’єр-міністра та кандидата на пост президента Юлії Тимошенко", - сказав Яворівський.

Нагадаємо, Олійник також говорив про те, що лідер Партії регіонів не має достатньої підтримки й в Україні: "Янукович надто регіональний, надто східний. Він не зміг домогтися симпатії людей у Києві, у західній Україні", - зазначив Олійник, і додав, що і "на сході немає тотальної підтримки Януковича".

"Стиль управління Януковича, на мою думку, з минулого... Янукович консервативний, непластичний... Мене також не влаштовує його біографія, я не вважаю, що людина, яка мала у минулому факти, пов’язані з порушенням закону, гідна бути першою особою держави. Він уже лише цим дискредитуватиме державу", - вважає Олійник.

На його думку, Тимошенко відстає за рейтингами від Януковича лише через те, що лідеру "регіоналів" виборці по-людськи співчувають:

"Кожна третя людина сьогодні хвора на гіпертонічну хворобу серця, кожна четверта – на ішемічну хворобу... Серце болить тоді, коли людина вважає, що вона ображена зовнішнім середовищем. І Янукович теж ображений. Ось це і є основа психологічної симпатії: "Так, він не ідеальний, так, не дуже грамотний, так, судимий, але я – такий же".

Нинішній же президент Віктор Ющенко, за словами Олійника, у 2004 році приваблював багатьох людей, тому що "він претендував на те, що буде втілювати в життя національну ідею", – але "досвід показав, що це був обман".

"Це основна причина, з якої в Ющенка спостерігається стрімке падіння рейтингу. Люди підсвідомо відчувають, що він обдурив. Він говорив, що сповідуватиме національні інтереси, а він сповідує широкий геополітичний вектор", - сказав депутат від БЮТ.

За його словами, Ющенко – "абсолютно непрагматичний лідер", який не зміг реалізувати справжні національні інтереси.

Тимошенко ж, за словами Олійника, – прагматичний лідер, бо "вона вміє домовитися з Путіним, вона вміє домовитися в Європі, її скрізь чують і скрізь сприймають".

Нагадаємо, після домовленості Тимошенко з Путіним про газ, вона заявляла, що "взяла" його прагматизмом і жорсткістю.

Читайте також:

Путін звернувся до Тимошенко "ее превосходительство"

Ющенко назвав принизливим тон переговорів Тимошенко та Путіна

Янукович знає, чому Путіну з Тимошенко комфортно

Тимошенко лишилась задоволеною переговорами з Путіним і його колегами

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: