БЮТ: львівський штаб Януковича фінансує листівки, підписані Шухевичем

Львівський штаб Тимошенко стверджує, що Партія регіонів заплатила за "заяву об'єднання національно-патріотичних сил Львівщини".

Львівський виборчий штаб кандидата в президенти Юлії Тимошенко заявляє про фінансування збоку штабу Віктора Януковича "заяви об’єднання національно-патріотичних сил Львівщини".

"Агонізуючий львівський штаб кандидата в президенти Віктора Януковича, який спромігся потішити свого патрона "аж" 5,68% голосів мешканців Львівщини у першому турі виборів, вирішив не гребувати жодними методами, лиш би завадити галичанам у другому турі зробити свій свідомий вибір. Яскравим прикладом цього є абсолютно аморальна "джинса", яку під особисті гарантії очільника штабу Януковича на Львівщині Петра Писарчука оплатити вихід "заказухи", 28 січня надрукували деякі районні газети Львівщини", - йдеться в повідомленні прес-служби Львівського виборчого штабу Юлії Тимошенко.

У прес-службі зазначили, щто мова йде про так звану "заяву об'єднання національно-патріотичних сил Львівщини", у якій лунають заклики прийти на вибори 7 лютого та проголосувати проти обох кандидатів.

"Псевдо-патріоти "прикриваються" позицією діючого президента Віктора Ющенка, котрий закликає або не йти на вибори 7 лютого, або голосувати проти обох кандидатів. Сама заява була розіслана редакціям районних газет з електронної скриньки: ideologis@ukr.net з приписом: "Шановні друзі, прошу розмісити данний матеріал (Звернення національно-патріотичних сил). Оплату гарантую. П.Писарчук" (подаємо мовою оригіналу) - копії підтверджень додаємо", - зазначили в прес-службі львівського штабу Тимошенко.

"Львівський обласний виборчий штаб кандидата в президенти України Юлії Тимошенко категорично засуджує такі методи ведення політичної боротьби. Більш того, такими заявами штаб Януковича на Львівщині вкотре підтвердив спільну роботу та координацію штабів Ющенка та Януковича у боротьбі проти Юлії Тимошенко... Вважаємо за необхідне окремо звернутися до шановних підписантів - Юрія Шухевича, Бориса Возницького, Івана Геля, Олеся Гуменюка та інших... - не дозволяйте використовувати своє ім'я у брудних політтехнологічних ігрищах. Закликаємо згаданих у цьому абзаці достойників публічно спростувати свій підпис під цим політичним брудом", - йдеться в заяві прес-служби. 

!!

!

Читайте також:

ПР готова працювати зі всіма політсилами в разі перемоги Януковича

Янукович: Тимошенко не має перспектив залишитися у владі

БЮТ: Янукович масово госпіталізує киян для фальсифікації виборів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: