БЮТ лякає уряд Азарова розстрілом

Бютівці попередили уряд Азарова, що не варто брати на озброєння китайський досвід боротьби з корупцією, бо, за правилами КНР, розстріл загрожуватиме всьому складу уряду.

БЮТ попередив уряд Миколи Азарова та Партію регіонів про можливі розстріли через корупцію. На думку бютівців, якщо Партія регіонів візьме на озброєння досвід Китаю у боротьбі з корупцією, то розстріл загрожуватиме практично всьому складу уряду Азарова.

Про це заявив член фракції БЮТ-Батьківщина Остап Семерак, коментуючи підписання угоди про співпрацю між Партією регіонів та Компартією Китаю під час перебування Азарова у КНР.

"У повідомленні Кабміну йдеться про зацікавлення Азарова китайським досвідом боротьби з корупцією. Як відомо, в Китаї за такі провини розстрілюють. Тому страшно подумати, що буде, якщо цей досвід візьмуть на озброєння в Україні – регіоналам доведеться перестріляти чи не весь свій уряд", - наголосив Семерак.

Народний депутат також зазначив, що "жодної необхідності в підписанні цієї міжпартійної угоди в ході державного візиту не було – це звичайна самодіяльність".

За словами політика, звертає на себе увагу і рівень представництва з китайського боку, який говорить про те, що регіонали, очевидно, "нижайше" напросилася на підписання цієї угоди.

"Адже з головою Партії регіонів Азаровим, який, як-не-як, очолює уряд країни, вів переговори не лідер КПК і не його заступник, а член постійного комітету політбюро ЦК, а "високу" міжпартійну угоду підписував аж заступник завідувача відділу ЦК КПК", - підсумував бютівець.

Нагадаємо, напередодні прем'єр-міністр, лідер Партії регіонів Микола Азаров запропонував посилити антикорупційну роботу в лавах партії.

Читайте також:

Регіонали шукатимуть корупціонерів у своїх лавах

Герман: корупцію, про яку пишуть американці, Янукович уже поборов

Янукович - чиновникам: не можна так безбожно красти

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: