БЮТ: міністри не зобов'язані йти на інавгурацію Януковича

БЮТ наголошує, що змушені бути на інавгурації лише парламентарі, бо то їхнє місце роботи. Правда, депутатів попередили, що до Верховної ради без запрошення вони не потраплять.

Всі парламентарі повинні бути присутніми на урочистому засіданні з нагоди складення присяги новообраним президентом Віктором Януковичем, а от от інші запрошені, в тому числі і члени Кабміну, не зобов'язані бути присутніми на цій церемонії.

Про це заявив бютівець Сергій Власенко в ефірі одного з телеканалів.

На його думку, всі парламентарі зобов'язані бути присутніми на урочистому засіданні Верховної Ради, оскільки парламент - місце їх роботи.

"Хотів би нагадати, що інавгурація проходить під час засідання Верховної Ради, тобто для народних депутатів це, в принципі, робота. Тому що хоч воно й урочисте, але це засідання Верховної Ради", - сказав Власенко.

"Окрім депутатів, які зобов'язані бути присутніми, тому що це засідання Верховної Ради, всі інші мають статус запрошених, і кожен запрошений на будь-який захід сам вирішує приймати йому запрошення або не приймати", - сказав Власенко.

Депутат також зазначив, що отримав іменне запрошення на інавгурацію, підписане спікером Володимиром Литвином.

За словами Власенка, всіх депутатів просять зайняти свої місця в залі до 9:40 25 лютого.

"І що найцікавіше: мені в секретаріаті Верховної Ради сказали, що мене як народного депутата без цього запрошення до сесійної зали не пустять", - заявив бютівець.

"А я в четвер прийду без цього запрошення, тому що мені не потрібно запрошення на моє робоче місце. І подивимося, що з цього вийде", - додав він.

Як відомо, раніше джерело у фракції Партії регіонів повідомило, що низка регіоналів проведуть ніч з середи на четвер у залі Верховної Ради для попередження можливих провокацій з боку опонентів.

Читайте також:

Янукович не піде на молебень до Кирила

БЮТ попередньо домовився не ігнорувати інавгурацію Януковича

Інавгурацію Януковича будуть транслювати в Інтернеті

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: