БЮТ: Могильов пропонує опозиції мітингувати на автодромі "Чайка"

БЮТ виступає за закон про опозицію, котрий регулюватиме її діяльність. Наразі депутати кажуть, що опозиційні сили вже виселяють на автодром "Чайка".

Міністр внутрішніх справ Анатолій Могильов пропонує відвести місце для опозиційний мітингів на автодромі "Чайка".

Про це заявив заступник голови фракції "БЮТ-Батьківщина" Андрій Шкіль.

Депутат заявив, що сьогоднішня влада "відводить для опозиції місце на політичному маргінесі".

"Згадайте останній день опозиції в парламенті, 6 жовтня. Тоді "регіонал" Єфремов відкрито заявив: "у Конституції 1996 року поняття "опозиція" не існує, а, отже, віднині і в Україні опозиції не існує... А хто хоче - може організувати групи...", - зауважив Шкіль.

"Це про які такі групи говорив Єфремов? Про групи плетіння макраме? БЮТ, до речі, у той день залишив сесійну залу парламенту, бо ще такого цинічного знущання над засадами демократії у цих стінах не чули", - заявив він.

Депутат наполягатиме на терміновому ухваленні закону, який законодавчо регулюватиме діяльність парламентської опозиції.

"Я буду одним із авторів цього законопроекту. А іншим співавтором, до речі, погодився стати "регіонал" Мірошниченко, тому, гадаю, проходження цього документу через сесійну залу не матиме перешкод", - переконаний Андрій Шкіль.

Нагадаємо, 6 жовтня в парламенті провели останній "день опозиції". Депутати-опозиціонери мали намір скористатися цією середою. Одним з основних питань було створення тимчасової слідчої комісії щодо рішення Конституційного суду про скасування політреформи 2004 року.

Пізніше нардепи від фракції Блоку Юлії Тимошенко залишили сесійну залу Верховної ради на знак протесту, бо парламент відмовився розглядати законопроекти, запропоновані опозицією.

Читайте також:

ВР ухвалила новий регламент: опозицію ліквідовано

Янукович рекомендує більшості не тиснути на опозицію

В Україні скасували опозицію

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: