БЮТ: Мєдвєдєв приєднає до України Придністров’я

У БЮТ стверджують, що декларація по врегулюванню придністровського конфлікту, підписана Януковичем і Мєдвєдєвим, - лише ширма для таємних угод.

В результаті таємних угод президентів Росії і України Дмитра Мєдвєдєва і Віктора Януковича невизнана Придністровська республіка може увійти до складу України, а Молдова повернеться в зону впливу Росії.

Про це заявив глава комітету Верховної ради з закордонних справ, бютівець Олег Білорус, коментуючи декларацію по врегулюванню придністровського конфлікту, підписану Януковичем і Мєдвєдєвим.

"Дійсно, нове керівництво України зайняло нову позицію по відношенню до Придністров'я і, по суті, це - позиція Росії. Навіть, незважаючи на декларації про необхідність збереження територіальної цілісності Молдови, позиція України змінилася. Не секрет, що сусідня держава вважає необхідним таку позицію: забирайте собі Придністров'я, а нам віддайте Молдову", - розповів Білорус.

"Це неприйнятно з точки зору міжнародного права. Це - шлях в нікуди. Я думаю, що це загострить конфлікт, оскільки в Молдові вже йдеться про розпуск парламенту. І про вибори особливою процедурою президента. Ясна річ, це тільки початок. Ми бачимо вже ускладнення ситуації в Молдові. І далі, вочевидь, буде гірше", - прогнозує представник БЮТ.

Як повідомлялося, 17 травня Янукович і Мєдведєв підписали спільну заяву з питань врегулювання придністровської проблеми. У заяві президенти наголосили, що Тирасполь і Кишинів повинні вести діалог на рівноправних засадах.

Читайте також:

Названо причину смерті школяра на уроці фізкультури

Україна і Росія домовилися врегулювати придністровську проблему

Молдова знову заявила про необхідність повного виведення військ РФ з Придністров'я

Молдова підтримала Росію та відмовилася від навчань НАТО в Грузії

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: