БЮТ: на користь Януковича сфальсифіковано до 12% голосів

БЮТ буде вимагати масового перерахунку голосів на усіх дільницях Донецької, Луганської областей, а також Криму.

За даними Блоку Юлії Тимошенко, від 10 до 12% голосів у другому турі президентських виборів було сфальсифіковано на користь кандидата у президенти Віктора Януковича. Про це на прес-конференції 10 лютого заявив народний депутат від БЮТ Сергій Власенко.

Власенко наголосив, що за даними БЮТ, на користь Януковича було сфальсифіковано не 1-3% голосів, як раніше заявляли його однопартійці, а 10-12%.

При цьому, депутат зазначив, що наймасштабніші фальсифікації проводилися в Донецькій та Луганській областях. За словами Власенка, фальсифікації проводилися через органи держреєстрації виборців, що підпорядковуються місцевій владі, яку контролює Партія регіонів.

"БЮТ буде вимагати масового перерахунку голосів на усіх дільницях Донецької, Луганської областей та Криму. БЮТ готовий надати своїх представників, якщо Партія регіонів захоче перерахувати голоси на дільницях у західній Україні. Лише перерахунок голосів може встановити, хто є президентом і головне здійснити перерахунок у регіонах, які викликають найбільший сумнів", - підкреслив Власенко.

У свою чергу, депутат від БЮТ Андрій Сенченко заявив про масштабні фальсифікації результатів виборів у Криму. Він зазначив високий відсоток голосування вдома на підставі заяв, написаних одним почерком, а також зарахування всіх зіпсованих бюлетенів на користь лідера Партії регіонів.

За словами Сенченка, в Криму на користь Януковича було сфальсифіковано 200 тисяч голосів.

БЮТ буде вимагати масового перерахунку голосів на дільницях Донецької, Луганської області і в Криму.

Як відомо, БЮТ вже підготував документи, необхідні для оскарження результатів президентських виборів, і очікує тільки на офіційне оголошення результатів голосування Центральною виборчою комісією.

Читайте також:

Оброблено 100% бюлетенів: Янукович переміг

БЮТ: в Криму у Тимошенко вкрали 200 тисяч голосів

БЮТ підготував документи для оскарження результатів виборів

БЮТ порадив Януковичу присягати на "Каштанці" Чехова

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: