БЮТ: "Нафтогаз" не оскаржував рішення суду у справі RosUkrEnergo

Олександр турчинов стверджує, що "Нафтогаз" відмовився оскаржувати рішення суду, згідно з яким він має віддати компанії RosUkrEnergo 12 млрд кубометрів газу.

НАК "Нафтогаз України" не подавав апеляцію на рішення Шевченківського районного суду Києва, яке підтверджує вердикт Стокгольмського арбітражу про те, що "Нафтогаз" зобов’язаний повернути компанії RosUkrEnergo газ.

Про це заявив перший заступник голови партії "Батьківщина" Олександр Турчинов.

"НАК "Нафтогаз" не подавав апеляцію у відповідний термін – відмовився від апеляції з цього приводу", - стверджує Турчинов.

Він пояснив це тим, що "власники НАК "Нафтогаз" і власники "РосУкрЕнерго" - одні й ті самі люди". "Таке рішення їм, безумовно, вигідно, але воно не влаштовує Україну", - підкреслив Турчинов.

Як повідомлялося, Шевченківський районний суд Києва 13 серпня підтвердив рішення Стокгольмського арбітражу, що зобов’язав "Нафтогаз" повернути швейцарській RosUkrEnergo 11 млрд кубометрів газу і виплатити штраф у розмірі 1,1 млрд кубометрів газу.

25 серпня міністр палива та енергетики Юрій Бойко заявив, що "Нафтогаз" подав апеляцію на це рішення Шевченківського райсуду Києва.

Водночас Бойко пообіцяв, що Україна поверне 12,1 млрд кубометрів газу RosUkrEnergo, якщо рішення Стокгольмського арбітражного трибуналу буде підтверджено українськими судами.

Читайте також:

Бойко обіцяє не віддавати Фірташу газ без суду

"Газпром" дасть Україні знижку лише коли RosUkrEnergo повернуть газ

"Нафтогаз" придумав, як розрахуватися з Фірташем і "Газпромом"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: