БЮТ: нардепам пропонують до 5 млн доларів за створення нової коаліції

БЮТівець Кожем’якін стверджує, що для створення коаліції депутатам пропонують посади, а тим, кому "за 60 - якісь гроші".

Перший заступник керівника фракції БЮТ Андрій Кожем’якін стверджує, що у парламенті відбувається підкуп народних депутатів з метою створення нової коаліції.

За словами Кожем’якін, зараз "ведеться робота з народними депутатами із фракції НУ-НС". Він додав, що до нього вже підходили кілька депутатів і говорили, що "їм пропонують великі гроші – від 2 до 5 млн доларів". На уточнююче запитання про те, чи це сума на всіх депутатів, чи на кожного, Кожем’якін відповів: "Не знаю, як там ділять".

Він зазначив, що "комусь пропонують долари, а комусь посади", та уточнив, що якщо народному депутату - за 60 років, то "дають якісь гроші".

За словами Кожем’якін, "тиск на народних депутатів із фракції БЮТ" чиниться не представниками Партії регіонів, а їхніми колегами по фракції з тим, щоб зібрати 37 народних депутатів, тобто, більшість фракції НУ-НС для створення технічної коаліції з Партією регіонів.

При цьому він не виключив, що Юрія Єханурова може бути обрано на посаду прем’єр-міністра України. "І тоді вони (фракція НУ-НС – ред.), скажуть, що ми свого обирали", - додав Кожем’якін.

Він зазначив, що ведуться переговори і з деякими народними депутатами від БЮТ.

Водночас, за словами Кожем’якін, не відповідають дійсності заяви про те, що близько 80 депутатів із БЮТ можуть увійти в коаліцію. "А 150 не хочуть? Але їм, вибачте, "обломиться" 80 і навіть 10", - додав він.

При цьому Кожем’якін не виключає, що від 3 до 5 народних депутатів від БЮТ можуть голосувати разом з Партією регіонів.

Нагадаємо, раніше джерело з керівництва Партії регіонів повідомило, що нова коаліція у Верховній раді буде створена у вівторок, 16 лютого.

Про готовність приєднатися до нової коаліції вже заявив Блок Литвина.

Читайте також:

В ПР запевняють, що нова коаліція буде створена 16 лютого

Тігіпко не вірить в ефективність нової коаліції і готовий йти в опозицію

Ахметов не вірить, що ПР вдасться сформувати нову коаліцію

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: