БЮТ назвав міністрів, яким варто піти за Пинзеником

В БЮТ заяву Віктора Пинзеника про відставку з посади міністра фінансів оцінили як “неможливість впоратися зі своїми обов’язками”.

Перший заступник голови фракції БЮТ Андрій Кожем’якін розцінює заяву Віктора Пинзеника про відставку з посади міністра фінансів як “неможливість впоратися зі своїми обов’язками”. Про це він заявив у коментарі УНІАН.

За словами Кожем’якіна, “в умовах кризи він виконувати обов’язки міністра не може чи то фізично, чи психологічно, чи з інших якихось причин”.

Кожем’якін вважає за доцільне, щоб “ще декілька міністрів чесно склали повноваження, наприклад, пан Огризко (міністр закордонних справ), пан Єхануров (міністр оборони), пан Оніщук (міністр юстиції) та ще декілька людей”. Він додав, що “ми це (відставку) тільки підтримаємо і будемо аплодувати”.

На запитання, чи підтримає Верховна рада України відставку Пинзеника, Кожем’якін відповів: “Думаю, підтримає”. Він зазначив, що “ми шукаємо і найближчими днями, ближче до сесійного тижня, знайдемо” необхідну кількість голосів для проведення кадрових змін в уряді.

12 лютого міністр фінансів подав заяву у Верховну раду про свою відставку.

Як зазначив Пинзеник, “в нинішніх умовах професійна позиція міністра фінансів стала заручником політики. Змінити цю ситуацію міністр фінансів не може. Як і не може відмовитися від своїх професійних підходів”.

За таких умов, вважає Пинзеник, його подальше перебування на посаді міністра фінансів не має сенсу.

Читайте також:
Пинзеник подав у відставку
Пинзеник не переніс "виклики" кризи
Тимошенко: ПР та Ющенко готують протести

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: