БЮТ назвав умову, за якої визнає Януковича президентом

Лише в разі програшу в судах щодо численних порушень на виборах, БЮТ згоден буде визнати перемогу Януковича.

Блок Юлії Тимошенко визнає перемогу лідера Партії регіонів Віктора Януковича, якщо не зможе довести в судах факти численних порушень.

Про це у вівторок заявив депутат від БЮТ Андрій Шкіль.

"Факт перемоги ми визнаємо тільки в тому випадку, якщо ми не зможемо довести в судах ті порушення, які призвели до перемоги іншого кандидата", - підкреслив Шкіль.

Відповідаючи на питання, чи БЮТ не довіряє міжнародним спостерігачам, які визнали вибори чесними і демократичними, він сказав:

"Не ставиться під сумнів свобода голосування: не було примушення, не було агітації під час голосування. Ми говоримо про те, чи ті люди, які проголосували, захистили свій голос, чи мало право захистити свій голос".

"Тобто людина прийшла, проголосувала за одного кандидата, а потім виявилось, що на цій дільниці переміг зовсім інший. В цьому полягає різниця. Жоден іноземний спостерігач цього оцінити не зможе", - наголосив депутат.

"Тут немає претензій до них (спостерігачів). Окремо стоїть волевиявлення, а окремо стоїть підрахунок голосів і на підрахунку голосів іноземні спостерігачі були там, де і так все було ясно", - сказав Шкіль.

Відповідаючи на питання те, що президент Європарламенту Єжи Бузек також назвав вибори чесними і демократичними, Шкіль сказав:

"Це (Бузек) президент Європарламенту. Він висловив думку європейських спостерігачів", - додав він.

"Тут ніхто не коментує якість голосування. Ми позиваємося в судах не до якості голосування, яку оцінювали міжнародні спостерігачі, а щодо якості підрахунку голосів і врахування голосів, і зарахування голосів", - пояснив він.

"А тут суспільна думка і європейська думка буде збігатися з нашою, якщо ми доведемо це в судах", - наголосив він.

Нагадаємо, Блок Юлії Тимошенко вирішив оскаржити в судах результати голосування в другому турі виборів президента.

"Учора було ухвалено рішення оскаржити результати щодо дільниць, потім відповідно вимагати перерахування окружними комісіями, і, швидше за все, якщо буде позитивний результат у судах, то ставити під сумніви загальний результат виборів", - сказала заступник голови фракції БЮТ Олена Шустік.

Раніше Тимошенко на засіданні фракції заявила, що не визнаватиме перемогу Віктора Януковича на виборах президента.

Читайте також:

Для перемоги Тимошенко треба оскаржити вибори більше, ніж на 500 дільницях

БЮТ оскаржить в судах результати виборів

Тимошенко вирішила не визнавати перемогу Януковича

 

 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: