Тимошенко не хоче декриміналізації своєї статті

За словами лідера фракції БЮТ Івана Кириленка, Печерським судом не доведено, що діями екс-прем'єра Юлії Тимошенко "Нафтогазу" надані збитки.

Лідер фракції "БЮТ-Батьківщина" Іван Кириленко вважає абсурдом можливість декриміналізувати 365 статтю КК (за якою судять екс-мінстра Юлію Тимошенко – ред.) в обмін на відшкодування збитків НАК "Нафтогазу".

За його словами, Печерським судом не доведено, що діями екс-прем'єра Юлії Тимошенко "Нафтогазу" надані збитки.

Кириленко зауважив, що голосів "бютівців" не вистачить для блокування прийняття змін до Кримінального кодексу.

"Але сама підсудна не погодиться з голосуванням "за". Ми за цей законопроект не голосуємо. Хай за нього голосують ті, хто вважає, що робить добро, а в дійсності навпаки", - зазначив політик.

За його словами, кримінальна справа проти Тимошенко в суді "розвалювалася на очах".

"Чи вистачить у судді волі і мужності сказати, що Тимошенко невинна – питання. У всьому світі сказали б саме так", - пояснив "бютівець".

Кириленко зізнався, що вірить в те, що процес йде чесно та прозоро.

Він зауважив, що тепер судді треба розглянути 17 томів справи. "Захист говорив 10 годин. Пір'їнки на пір'їнці, не те, щоб каменя на камені, не залишив від цих томів. З цим судді треба щось робити. За дві години не встигнеш", - пояснив "бютівець" оголошення перерви у справі до 11 жовтня.

"Я мрію про той день, що вийду на трибуну і вибачуся перед судовою системою України. За те, що ми на неї нападали, нищили та принижували, давали їй оцінку. Але це може бути лише за однієї умови, що головуючий вийде і скаже: невинна. Це буде означати, що ніхто не тиснув, нікому не дзвонив і нічого не замовляв", - додав політик.

Нагадаємо, раніше голова ВР Володимир Литвин повідомив, що закон про декриміналізацію економічних злочинів може бути змінено таким чином, щоб звільнити Юлію Тимошенко від кримінальної відповідальності.

Читайте також:

Грищенко заявив, що Україна не може міняти угоду з ЄС на справу Тимошенко

Адвокат Тимошенко впевнений, що вона сидітиме недовго

Порошенко-пророк побачив, що Тимошенко не посадять

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: