БЮТ не об'єднуватиметься с ПР після виборів

Протиріччя, які існують і закладені між БЮТ і Партією регіонів, є настільки суттєві, що ніякі підписи не гарантували існування коаліції.

Створення коаліції БЮТ та Партії регіонів після президентських виборів неможливе. Про це заявив бютівець Сергій Соболєв в ефірі Шустер Live.

"Це не можливо, бо це абсолютно інший світоглядний підхід. Якщо зараз людина, яка хоче стати президентом, пан Янукович, серйозно заявляє, що доходи населення можна збільшити вдвічі при падаючий економіці – це шлях у нікуди", - вважає він.

Коментуючи зрив домовленостей про створення "широкої" коаліції БЮТ і Партії регіонів у червні цього року, бютівець сказав: "Протиріччя, які існують і закладені між БЮТ і Партією регіонів, є настільки суттєві, що ніякі підписи не гарантували існування коаліції".

"Вона б розвалилася на другий день після підписання", - вважає Соболєв.

Нагадаємо, раніше заявлялося, що фракція БЮТ не веде жодних переговорів щодо формування коаліції з Партією регіонів як до, так і після виборів президента.

Про це заявив народний депутат від Блоку Тимошенко Валерій Писаренко. За його словами, ніхто не має сумнівів щодо нереальності створення коаліції між БЮТ і Партією регіонів до виборів президента. "Мало залишилося і романтиків, які вірять в таке об`єднання після президентських виборів", - наголосив політик.

Читайте також:

БЮТ: коаліція з "Регіонами" вже неможлива

Герман: у вівторок в Раді буде нова коаліція

Колесніков пояснив, чому не створюється коаліція

 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: