БЮТ не піде більше до Київради

БЮТ у Київраді не відвідуватиме сесії до дострокового припинення повноважень Київради та мера столиці.

Лідер БЮТ Юлія Тимошенко заявляє, що фракція БЮТ у Київській міській раді не відвідуватиме сесії до дострокового припинення повноважень Київради п’ятого скликання та мера столиці Леоніда Черновецького.
 
Про це вона сказала сьогодні в Києві. "Фракції БЮТ у цій Київраді, де кожен день, кожну годину зраджують киян, робити нема чого", - заявила Ю.Тимошенко.
 
При цьому вона висловила переконання, що за "місяць-два" будуть проведені дострокові вибори. "Я думаю, що найближчим часом ми цього мера приберемо, буде обраний новий мер – достойний", - наголосила Ю.Тимошенко, зазначивши, що БЮТ висуне на цю посаду свого кандидата. 

Як повідомлялося, 22 серпня фракція БЮТ у Київській міській раді відмовилась брати участь у засіданнях сесії ради.
У заяві фракції БЮТ у Київраді зазначається, що причиною таких дій фракції стала “незаконна діяльність міського голови Леоніда Черновецького і, так званої, “більшості”. 

Як йдеться у документі, після того, як вступив у дію закон про імперативний мандат, кожне засідання сесії проводиться за участю осіб, які на сьогодні не є депутатами, рішення, які приймаються за їх участю, є незаконними. 

“Від сьогоднішнього дня депутати фракції БЮТ проводитимуть виїзні засідання Київради на місцях, там, де ситуація вимагає негайного вирішення”, - зазначається у заяві. 

У той же час, лідерка БЮТ заявила, що на останньому засіданні Київської міської ради було виділено під забудову 450 га заповідних та рекреаційних земель столиці.
 
"На останній сесії знову відбулося велике зловживання землею, велике хабарництво. Я думаю, що такого масштабу Київ ще ніколи не бачив – більш як 450 га землі в заповідних зонах, в найкращих зонах, де дійсно можуть відпочивати люди, ці землі за хабарі були роздані", - наголосила Тимошенко.
 
При цьому вона зазначила, що фракція Партії регіонів у Київміськраді зрозуміла, що треба служити киянам, і залишила залу для голосування, не давши жодного голосу за ці рішення.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: