БЮТ не проголосує за Кириленка

БЮТ обіцяє не підтримати жодну кандидатуру на посаду спікера, якщо не буде створена демократична коаліція.

Блок Юлії Тимошенко не буде підтримувати жодну з кандидатур на посаду голови Верховної Ради України у разі, якщо не буде створена демократична коаліція. Про це в неділю ввечері в ефірі "5 каналу" заявив народний депутат України, заступник лідера фракції БЮТ Микола Томенко.

За його словами, у разі, якщо до четверга БЮТ та НУ-НС не матимуть необхідної кількості підписів для створення коаліції, тоді буде ситуативне обрання керівництва Верховної Ради.

"І тоді будуть різні підкилимні комбінації, які буде дуже важко проаналізувати," - сказав він.

Микола Томенко
УНІАН
Микола Томенко переконаний, що нова влада в Україні має формуватися системно, тому в разі не утворення демкоаліції БЮТ не голосуватиме навіть за Кириленка
Томенко переконаний, що саме про такий сценарій "мріє" фракція Партії регіонів. Він зазначив, що БЮТ боїться функціонування парламенту за умов відсутності коаліції.

"Якщо не буде 226 голосів, коаліція не буде проголошена, і хтось висуне, наприклад, Івана Плюща на посаду спікера, то БЮТ не дасть жодного голосу," - сказав він.

При цьому, за словами Томенка, БЮТ не підтримуватиме жодної кандидатури від НУ-НС за умови відсутності коаліції, навіть якщо це буде В’ячеслав Кириленко.

ВР
УНІАН
Томенко спростував заяви представників фракції Партії регіонів, що перерва в роботі ВР до 29 листопада була оголошена внаслідок консультацій між усіма фракціями
"При всьому тому, що це наш союзник і наш колега, так само ми будемо переконувати "Нашу Україну" не голосувати," – сказав Томенко, пояснюючи це тим, що "нову владу в Україні потрібно будувати системно".

Томенко також заявив, що БЮТ і НУ-НС наполягатимуть на проведенні чергового пленарного засідання у вівторок, 27 листопада, а не 29, як це заплановано.

"Ми спробуємо продовжити роботу Верховної Ради так, як це передбачено регламентом у вівторок," - сказав він.
Томенко спростував заяви представників фракції Партії регіонів, що перерва в роботі ВР до 29 листопада була оголошена внаслідок консультацій між усіма фракціями. Він нагадав, що до обрання керівництва ВР цю роль виконує Тимчасова Президія парламенту, до якої входять представники всіх політичних сил.

"Наступне засідання повинно було відбутися у вівторок о 10:00, - сказав Томенко. - У разі перенесення пленарного засідання, це питання необхідно було винести на голосування усієї ВР. І тому ми все будемо робити, щоб відкрити засідання у вівторок."

Засідання робочої групи з підготовки сесії Верховної ради
УНІАН
Засідання робочої групи з підготовки сесії Верховної ради
При цьому, він зазначив, що якби під коаліційною угодою вже була необхідна кількість підписів, то "БЮТ та НУ-НС діяли б більш рішуче щодо продовження роботи ВР в установлені терміни".

Томенко нагадав, що парламент ще у п’ятницю мав розглядати питання формування коаліції, але немає необхідної кількості підписів.

"Богатирьова точно порушила регламент, але так само 226 підписів під документом, який називається коаліція демократичних сил, немає," - сказав депутат.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: