БЮТ не цікавить спікер (відео)

БЮТ проголосує в будь-який момент за ту кандидатуру спікера, який чітко заявить свої програмні принципи роботи на цій посаді, визначить пріоритетність законів та разом з урядом візьме відповідальність за соціально-економічну ситуацію в Україні.

Про це заявив заступник Верховної ради, один з лідерів БЮТ Микола Томенко, виступаючи сьогодні в парламенті.

"Нас не цікавить прізвище майбутнього голови ВР, його партійна чи інша приналежність. Нас цікавить те, які закони він буде пропонувати, та чи готовий він забезпечити стабільну ситуацію в Україні", - заявив Томенко, повідомили у його прес-службі.

На думку Томенка, спікер має ініціювати, насамперед, розгляд законів про соціальний захист населення, про захист української економіки, розгляд проекту бюджету на наступний рік, забезпечити порядок у сесійній залі та не бути керованим з інших владних кабінетів.

"Відповідальність, спільна робота, коаліція або бодай публічні зобов’язання про те, що буде робити новий голова ВР, – це ті вимоги, які ставить наша політична сила перед майбутнім спікером", - наголосив Томенко.

В такому разі, за його словами, 155 депутатів БЮТ готові разом з ним рятувати країну. "В іншому випадку ті, хто спричинив чергову політичну кризу та ситуацію "безголового" парламенту, мають разом із президентом брати відповідальність на себе і "не розводити" ні парламент, ні усю країну", - підсумував він.


ВідеоБЮТ не цікавить спікер

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: