БЮТ не вдалося зібрати 150 підписів за відставку уряду

БЮТ не вдалося знайти в Раді 150 ворогів Азарова для підписання документу про відставку діючого уряду.

Опозиційним фракціям не вдалося зібрати 150 підписів для ініціювання відставки уряду Миколи Азарова. Про це заявив перший заступник голови фракції БЮТ Андрій Кожем'якін. Про це пише "Коммерсантъ-Украина" в статті "Тест на непрочность".

"З нашої фракції підписалися 114 осіб, а колеги з НУ-НС дали тільки 10 підписів", - розповів він.

Члени фракції НУ-НС коментували ситуацію зі збором підписів по-різному. Народні депутати від Української народної партії відмовилися підписуватися під цим документом, оскільки вважають його передвиборним піаром партії "Батьківщина".

А депутати групи "За Україну" повідомили, що НУ-НС не приймала консолідованого рішення з цієї проблеми.

Кожем'якін вважає, що провал ініціативи зі збору підписів за відставку Азарова показав наявність у парламенті проурядової конституційної більшості більш ніж у 300 голосів.

Як повідомлялося, парламентська фракція БЮТ 18 жовтня розпочала збір 150 підписів за відставку Кабінету міністрів і глави уряду Миколи Азарова.

Крім того, лідер БЮТ Юлія Тимошенко днями оголосила про намір достроково припинити повноваження президента Віктора Януковича. "На парламентських виборах, коли б вони не відбулися, у 2011 або в 2012 році, ми будемо ставити завдання зібрати 300 голосів, щоб достроково припинити повноваження президента", - сказала Тимошенко.

Читайте також:

БЮТ підбурює "ображених" соратників Януковича скинути уряд

В Раді розпочався збір підписів за відставку Азарова

Ляшка вигнали з фракції БЮТ

Кабмін розширив штат до 1000 осіб

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: