БЮТ не веде переговорів про нову коаліцію

БЮТ заперечує переговори про створення нової коаліції. До виборів це неможливо.

БЮТ не веде переговори про створення нової коаліції у Верховній раді. Про це заявив 16 жовтня народний депутат від БЮТ Андрей Портнов в ефірі телеканала "Інтер".

"До виборів це просто неможливо, зазначив він. - На цьому етапі, з політичних причин, не може йти мова про створення якоїсь іншої коаліції, крім виконання своїх коаліційних зобов’язань, які ми маємо з НУ-НС і Блоком Литвина".

Партія регіонів також не збирається вести переговори про створення коаліції з жодною фракцією парламенту.

Про це заявив перший віце-спікер Олександр Лавринович (Партії регіонів).

"Не може йти мова ні про яке переформатування. Ми не збираємось вести переговори ні з БЮТ, ні з будь-якою іншою фракцією у парламенті про створення коаліції", - сказав він.

"У даному випадку мова може йти про створення більшості не тільки на голосування по важливим законам", - зазначив регіонал.

"Ми хотіли б, принаймні на цей час, коли розхитана Україна, немає дієвої влади, щоб ми мали стабільно працюючий парламент і мали кількість людей, які можуть відповідально ухвалювати рішення", - заявив Лавринович.

Він наголосив, що регіонали будуть готові сформувати Кабмін, коли буде "конституційним способом чітко оформлена коаліція у парламенті".

За словами першого віце-спікера, "до президентських виборів це неможливо в принципі".

Лавринович пояснив, що "є величезна різниця між словом "коаліція" і словом "більшість".

"В одному випадку - це конституційний суб’єкт, який формує уряд і несе відповідальність за нього. В іншому випадку мова йде про об'єднання депутатів, які можуть голосувати за якісь напрями, які визначені", - заявив він.

Нагадаємо, спікер Верховної ради Володимир Литвин наполягає на тому, що коаліція існує.

"Коли відбувся процес призначення міністра закордонних справ, було продемонстровано, що є 240 голосів, а це означає, що коаліція є і працює", - наголосив Литвин.

Відповідаючи на питання про те, що представники УНП заявили про вихід з коаліції і чи не було голосування по Порошенку ситуативним, Литвин сказав:

"Відповідно до роз'яснення КС коаліцію створюють фракції, а депутати можуть входити, виходити, ховатися, не заходити. Це вже їхня особиста справа, це справа їхнього сумління", - наголосив спікер.

Водночас він наголосив, що готовий оголосити іншу коаліцію.

Читайте також:

Литвин наполягає, що коаліція існує

Колесніков пояснив, чому не створюється коаліція

"Регіони" визнали, що вони намагаються створити нову коаліцію

 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: