БЮТ не збирається відправляти Ющенка у відставку

Лідер фракції БЮТ Іван Кириленко стверджує, що депутати його блоку навіть не обговорюють тему відставки президента.

Лідер фракції БЮТ Іван Кириленко заявляє, що розмови про імпічмент президента Віктора Ющенка у фракції не ведуться.

Про це він сказав в інтерв’ю журналістам, коментуючи ініціативу лідера фракції КПУ Петра Симоненка щодо початку процедури імпічменту.

Кириленко наголосив, що "розмов на цю тему у фракції не було, не ведеться і не буде вестися".

Як повідомляв ТСН.ua, 12 березня Симоненко повідомив, що фракція компартії 11 березня звернулася з офіційним листом до керівників усіх фракцій парламенту щодо початку процедури імпічменту президента.

Він пояснив, що у зверненні міститься прохання до лідерів фракцій висловити свою точку зору з цього питання. За його словами, якщо у парламенті буде зібрано 226 підписів депутатів, тоді можливо розпочати процедуру імпічменту.

Він вважає, що на сьогодні не потрібен спеціальний закон про тимчасову спеціальну слідчу комісію, яка займатиметься питанням імпічменту. За його словами, фахівці вважають, що це можна робити на нині діючій законодавчій базі.

Симоненко додав, що комуністи підготували проект рішення щодо створення у Верховній раді тимчасової спеціальної слідчої комісії.

Крім того сьогодні, 16 березня, спікер ВР Володимир Литвин заявив, що імпічмент Ющенка до закінчення його його президентського терміну неможливий. За його словами, дотриматися всіх процедур та вимог закону і вкластися за часом до початку президентської кампанії - нереально.

Читайте також:

Ющенко знову повернув до Ради закон про імпічмент

Кравчук - Ющенку: імпічмент - це нормально

Кравчук розповів, як правильно позбутись Ющенка

Балога не вірить у дострокові вибори президента

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: