БЮТ обіцяє нових міністрів через тиждень

Тиждень роботи в комітетах БЮТ має намір присвятити підготовці до другого читання законопроекту щодо підвищення соціальних стандартів.

Лідер фракції БЮТ Іван Кириленко переконаний, що кадрові пропозиції до уряду будуть проголосовані наступного пленарного тижня.

Про це він сказав у п'ятницю.

За словами Кириленка, тиждень роботи в комітетах БЮТ має намір присвятити тому, щоб підготувати до другого читання законопроект щодо підвищення соціальних стандартів, який став формальною причиною для регіоналів щодо блокування трибуни, щоб не дозволили в підсумку розглянути кадрові питання.

"Доведеться розглядати цей закон у комітетах, підготувати його до другого читання, тоді у наших опонентів не буде приводів для блокування, і кадри однозначно будуть наступного тижня голосуватися " , - заявив бютівець.

За словами Кириленка, станом на цю п'ятницю у сесійній залі була домовленість щодо підтримки урядових призначень понад 226 голосів.

"Домовленості були чіткі – понад 226 голосів у залі було гарантовано", - запевнив він.

Кириленко додав, що переговори про голосування велися в рамках коаліції і нагадав, що за коаліційною угодою БЮТ не має права вето на кадрові пропозиції НУ-НС і навпаки.

"Їхні пропозиції ми обговорили й підтримали повністю, вони наші також", - зазначив лідер фракції БЮТ.

Як повідомлялося, фракція БЮТ вже погодила список претендентів на місця в уряді. В разі, якщо погоджені Блоком Тимошенко зміни будуть реалізовані, у виконавчій владі з'являться щонайменше вісім нових імен.

Читайте також:

БЮТ підтвердив список нових міністрів

Уряд запропонував звільнити ще одного міністра

Рада не змогла працювати і закрилася до 7 липня

"Регіонали" погрожують не пустити депуататів на канікули

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: