БЮТ оновить ЦВК

БЮТ запропонує свої кандидатури до складу ЦВК та не ухвалить законів, прийнятих ВР до 2 квітня.


Юлія Тимошенко гарантує, що всі депутати від опозиції складуть свої мандати. Це потрібно зробити для юридичної чистоти розпуску ВР. Тим самим, наголошує лідер БЮТ, депутати мають продемонструвати народові відповідальну політику. 

Тимошенко, як випливає з її слів, не боїться створення прецеденту, коли складення повноважень депутатських повноважень третиною складу ВР призведе до розпуску парламенту. 

Тимошенко повідомила, що сесія парламенту розпочнеться після узгодження останніх розбіжностей у законопроектах щодо проведення дострокових виборів. Таких розбіжностей, за її словами, є п‘ять-шість. Одначе створити реєстр виборців до 30 вересня, як на тому наполягає коаліція, на думку Тимошенко, неможливо. 


Тимошенко стверджує, що в разі нестворення нового реєстру, вибори відбудуться за старою базою виборців. Цей пункт, сказала вона, записано в додатках нічних домовленостей.


БЮТ запропонує свої кандидатури щодо формування нового складу Центральної виборчої комісії, проте Юлія Тимошенко не конкретизувала, кого саме висуватиме блок. Відмову оголошувати прізвище вона пояснила тим, що ці кандидатури ще не пройшли остаточного узгодження у фракції, Утім, лідерка блоку запевнила, що ці люди «є професіоналами» і гідні займати посади в ЦВК. 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: