БЮТ опікується своєю молоддю

Мін'юст України зареєстрував Всеукраїнську молодіжну організацію "Батьківщина молода".

Юлія Тимошенко
Юлія Тимошенко обіцяє місця в парламенті молодіжному крилу своєї політичної сили. (Фото: tymoshenko.com.ua)

Міністерство юстиції України зареєструвало Всеукраїнську молодіжну громадську організацію "Батьківщина молода". За повідомленням прес-служби Блоку Юлії Тимошенко, молодіжне крило "Батьківщини" ставить за мету становлення демократії в Україні та виховання політиків з новими поглядами.

"Україні потрібно оновлення. Вірю, що молоді люди неминуче зметуть корупцію, зраду та пустослів‘я, якими отруєна стара українська політика", - привітала Юлія Тимошенко молодих БЮТівців.

Головою БЮТівської "молодіжки" обрано народного депутата ВР п’ятого скликання Євгена Суслова, який був наймолодшим мером України - міським головою Сквири на Київщині.

"Маємо добрий початок вагомої історії, - зазначив Суслов. – Ми хочемо об‘єднати українців, які не зіпсовані радянськими часами і принесуть країні зміни, яких вона дуже потребує".

До Верховної ради п'ятого скликання БЮТ привів 35 народних депутатів віком 35 років і молодше. За словами лідера "молодіжки", є робоча домовленість про те, що у майбутніх виборчих кампаніях "Батьківщина молода" отримає 20% місць у виборчих списках БЮТу до місцевих рад та 15% місць у списках до Верховної ради. У ці дні організація розгортає мережу молодіжних штабів.

Реєстрація "Батьківщини молодої" Мін‘юстом юридично оформила існування молодіжного крила БЮТу. У різних регіонах України "молодіжки" "Батьківщини" працюють вже понад 7 років.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: