БЮТ оскаржить в судах результати виборів

Штаб Тимошенко звертатиметься в суди для оскарження виборів, оскільки зафіксував масові фальсифікації на дільницях.

Блок Юлії Тимошенко вирішив оскаржити в судах результати голосування в другому турі виборів президента, заявив депутат Верховної ради, заступник голови фракції БЮТ Олена Шустік.

"Учора було ухвалено рішення оскаржити результати щодо дільниць, потім відповідно вимагати перерахування окружними комісіями, і, швидше за все, якщо буде позитивний результат у судах, то ставити під сумніви загальний результат виборів", - сказала вона.

Зі слів Шустік, оскарження буде стосуватися голосування на дільницях у багатьох регіонах.

"Дільниць дуже багато, тому що, незважаючи на заяву про те, що масових фальсифікацій не було, але вони насправді масові, починаючи з того, що 5-6% проголосували вдома без довідок, а це дуже велика кількість. Крім цього, голосували "мертві", "живі" й "ненароджені" у Донецькій і Дніпропетровській, плюс "каруселі", - додала депутат.

При цьому вона не змогла відповісти, чи можна за результатами таких позовів призначити 3 тур виборів.

Як повідомлялося, БЮТ вважає, що в Донецькій, Луганській областях і Криму на користь кандидата в президенти, лідера Партії регіонів Віктора Януковича було сфальсифіковано не менш як 1 млн виборчих бюлетенів.

Раніше Юлія Тимошенко на засіданні фракції БЮТ заяивла, що не визнаватиме перемогу Віктора Януковича на виборах президента.

Нагадаємо, за результатами підрахунку 99,91% протоколів дільничних виборчих комісій 48,95% виборців проголосували за кандидата в президенти, лідера Партії регіонів Віктора Януковича, 45,48% - за кандидата в президенти, прем'єр-міністра Юлію Тимошенко.

Читайте також:

Тимошенко вирішила не визнавати перемогу Януковича

БЮТ вимагає третього туру виборів

Оброблено 99,91% бюлетенів: Янукович збільшив відрив від Тимошенко

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: