БЮТ оскаржить результати виборів у трьох областях і Криму

У БЮТ збираються оскаржити результати виборів у Запорізькій, Донецькій, Дніпропетровській областях та в АР Крим. Вони також впевнені, що ЦВК працює на Януковича.

БЮТ оскаржуватиме результати виборів у Запорізькій, Донецькій, Дніпропетровській областях та АР Крим.

Про це на прес-конференції заявив народний депутат, член фракції БЮТ Сергій Власенко.

За його словами, порушення там носили системний і масовий характер.

"На наше глибоке переконання, такі системні порушення мали місце практично у всіх регіонах сходу та півдня України", - сказав Власенко.

За його словами, юридичний департамент Блоку Юлії Тимошенко подає всі необхідні скарги до відповідних судів та Центральної виборчої комісії.

"Підкреслюю, що ми звертаємося до судів", - наголосив він.

"Ми розуміємо, що ЦВК політично заангажована на користь Партії регіонів. Ми будемо боротися до останнього. В нас є достатня кількість доказів порушень на сході і на півдні України", - сказав Власенко.

Народний депутат також зазначив, що БЮТ готовий до перерахунку голосів по всій Україні.

У свою чергу Ганна Герман заявила, що спочатку треба знайти підстави для перерахунку.

"Демократія - це не ринок. Там не можна "я тобі те, а ти мені - це". Ми не торгуємо демократією. Це Тимошенко звикла всім торгувати. Ми не боїмося ніяких перерахунків, але нехай знайдуть аргументи судові для того, щоб цей перерахунок був. Вони програли всі 17 судів у Луганську, і там немає жодних підстав", - заявила Герман.

Нагадаємо, що за словами ПР, виборчий штаб лідера Партії регіонів Віктора Януковича одержав перемоги в судах за 24 скаргами від виборчого штабу прем'єр-міністра України Юлії Тимошенко.

Як відомо, за результатами підрахунку 100% електронних протоколів дільничних виборчих комісій перше місце на президентських виборах посідає лідер Партії регіонів Віктор Янукович із 48,95% голосів виборців. За нього проголосували 12 мільйонів 481 тисяча 268 виборців.

Прем'єр-міністр України Юлія Тимошенко друга із 45,47% голосів. За неї віддали свої голоси 11 мільйонів 593 тисячі 340 громадян.

Відрив між кандидатами становить 3,48%.

В той же час, офіційні результати голосування ще не оприлюднені, і БЮТ має намір оскаржити їх, заявляючи про фальсифікації.

Читайте також:

ПР: інавгурація Януковича відбудеться протягом двох тижнів

Партія регіонів: Тимошенко програла в судах 24 справи по виборах

БЮТ готовий одночасно перерахувати голоси у Львівській і Донецькій областях

У ЦВК побачили підстави для перерахунку голосів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: