БЮТ оскаржує указ президента, а Ющенко звільняє суддю

БЮТ оскаржує рішення Віктора Ющенка про розпуск Верховної ради у суді. А президент у п'ятницю звільнив суддю, який розглядав скаргу.

Указом президента у п'ятницю звільнений з посади суддя Київського окружного адміністративного суду Володимир Келеберда, повідомляє прес-служба глави держави.

"Він не мав повноважень розглядати позов виборчого Блоку Юлії Тимошенко щодо зупинки дії указу президента N 911/2008 "Про дострокове припинення повноважень Верховної Ради України 6-го скликання і призначення позачергових виборів", - заявив керівник Служби представництва в судах України інтересів президента України і створених ним консультативних, дорадчих і інших допоміжних органів і служб секретаріату президента України Руслан Кирилюк.

Указ президента про зняття з посади судді Київського окружного адміністративного суду Келеберди підписаний у п'ятницю і обнародуваний на сайті глави держави.

Раніше заступник глави секретаріату президента України Ігор Пукшин заявив, що указ президента про дострокове припинення повноважень ВР не може бути предметом розгляду у судах загальної юрисдикції. Оскаржити його може лише Конституційний суд України.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: