БЮТ: Партія регіонів скуповує депутатів для нової коаліції

У БЮТ кажуть, що у разі перемоги на виборах Януковичу простіше створити нову коаліцію, ніж проводити дострокові вибори Ради.

Депутат Верховної ради від БЮТ Андрій Кожем'якін заявляє, що Партія регіонів намагається підкупити його однопартійців для створення нової парламентської більшості. За його словами, мова йде про підкуп 4-5 депутатів від БЮТ.

"Кількість людей визначається тим, скільки Партії регіонів необхідно голосів для підписання коаліційної угоди. Тобто мова йде про чотири-п'ять депутатів, крім тих, котрі уже від нас пішли", - сказав він.

За словами Кожем'якіна, таку інформацію він одержав від самих депутатів фракції. "У нас фракція дисциплінована: депутати прийшли до керівництва і розповіли про те, що їм пропонують", - відзначив Кожем'якін.

Він також заявив, що регіонали намагалися підкупити депутатів і від інших фракцій. На його думку, у випадку перемоги лідера ПР Віктора Януковича на виборах, йому буде вигідніше створити нову більшість у парламенті, ніж проводити дострокові парламентські вибори.

"Думаю, що якщо переможе Віктор Янукович, вони спробують вчинити саме так. Тому що коли в президента відразу після перемоги є більшість у парламенті, це набагато зручніше, ніж витрачати великі гроші на дострокові вибори", - заявив депутат.

Також він підкреслив, що, на його думку, якщо після виборів буде продовжуватися ситуація, яка існує в парламенті, то президент має призначити дострокові вибори.

Нагадаємо, ще 27 серпня Янукович допустив переформатування коаліції в нинішньому парламенті після виборів президента. 24 листопада лідер Партії регіонів заявляв, що якщо після обрання його президентом у Верховній раді не вдасться сформувати коаліцію, він розпустить парламент.

Читайте також:

Бютівець Ляшко викликав Ющенка на дуель

Тимошенко не ініціюватиме позачергові парламентські вибори

В Україні закінчується передвиборча агітація

Янукович готовий змінювати Конституцію навіть ціною Ради

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: