БЮТ: Партія регіонів зриває голосування щодо відставки Тимошенко

У БЮТ кажуть, що Партії регіонів бракує голосів для відставки Тимошенко, тому регіонали нібито блокують власну ініціативу.

Перший заступник голови фракції БЮТ Андрій Кожем'якін заявляє, що Партія регіонів перешкоджає проведенню позачергового засідання парламенту, яке ініціював БЮТ.

"Фракція БЮТ згідно ст.87 Конституції і ст.19 регламенту зібрала підписи для проведення позачергового засідання з єдиною вимогою - розглянути постанову Партії регіонів про відставку Кабінету міністрів. Проте на даний момент ми зіткнулися із шаленим спротивом і штучними перешкодами з боку "регіоналів", - заявив Андрій Кожем'якін.

Зокрема, за його словами, секретаріат Верховної ради відмовляється прийняти підписи, зібрані фракцією БЮТ для проведення позачергового засідання парламенту, а спікер Володимир Литвин категорично відмовляється скликати це засідання.

Кожем'якін впевнений, що "така поведінка "регіоналів" та їх сателітів продиктована розумінням власної неспроможності відправити уряд у відставку".

"Вони розуміють, що голосів за відставку уряду у них немає і найближчим часом не буде", - пояснив народний депутат.

Кожем'якін наголосив, що блокування позачергового засідання Партією регіонів і секретаріатом Верховної ради є порушенням закону. "Ми подали 150 підписів, і це наша конституційна вимога. А ті, хто відмовляється виконувати її, переступають через закон", - резюмував народний депутат.

Нагадаємо, 19 лютого Партія регіонів зареєструвала у Верховній раді проект постанови про відповідальність Кабміну, за результатами розгляду якого чинного прем'єра Юлію Тимошенко можна буде відправити у відставку.

Водночас новообраний президент Віктор Янукович прогнозує, що до кінця тижня в парламенті може бути створена коаліція на основі Партії регіонів, що дасть старт формуванню нового уряду.

Читайте також:

Литвин повернув БЮТ заявку на проведення позачергового засідання ВР

ПР закликала Тимошенко самій піти у відставку

БЮТ ініціює розгляд відставки Тимошенко до 24 лютого

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: