БЮТ передумав блокувати трибуну Ради

БЮТ хоче якнайшвидше скоротити зарплату депутатам, тому блокувати трибуну парламенту не буде.

Блок Юлії Тимошенко запевняє, що не збирається блокувати трибуну парламенту. Про це заявив на брифінгу голова фракції БЮТ Іван Кириленко. "На фракції питання блокування трибуни однозначно не розглядалося, тому це питання не стоїть". За його словами, навпаки, необхідно негайно прийняти рішення, "щоб не доводити ситуацію до абсурду".

Кириленко також повідомив, що відбудеться засідання голів фракцій, де БЮТ буде пропонувати щонайменше вдвічі скоротити заробітну платню народним депутатам, "щодо апарату ВР питання не ставиться".

Раніше прем'єр-міністр Юлія Тимошенко заявила, що БЮТ блокуватиме парламентську трибуну у випадку, якщо народні депутати не приймуть закон про позбавлення їх пільг. "Ставитимемо питання про позбавлення депутатських пільг. Платити депутатам сотні мільйонів гривень - таких грошей у нас немає. Якщо питання не буде прийнято, ми поіменно назвемо, через представників яких фракцій цього не відбулося. Наступного дня блокуватимемо трибуну і вимагатимемо ухвалення рішення", - сказала прем'єр. За її словами, БЮТ також ініціює скорочення втричі зарплати для високопосадовців. 

Читайте також:

Литвин погрожує розвалити коаліцію з БЮТ

Тимошенко втричі знизить зарплати чиновникам і скасує пільги депутатам

Тимошенко буде "спускати з міністрів шкуру" через невиплату зарплат

В Україні заборгованість по зарплатах сягає 1,5 млрд. грн.

ВідеоБЮТ передумав блокувати трибуну Ради

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: